|   |  Emlak Konut GYO Firması
Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO

  • Kuruluş Tarihi : 1953

  • Proje Sayısı : 19

Emlak Konut GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Emlak Konut GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Emlak Konut GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Emlak Konut GYO Hakkında

Emlak Konut GYO Tarihçesi Hakkında

Sektörün en köklü kuruluşlarından Emlak Konut’un temelleri 1953 yılında atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren daima Türkiye’yi modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiştir. İstanbul’da Ataköy, Ankara’da Oran ve Elvankent projeleri bu anlayışın en somut örnekleri  olmuştur. Ayrıca bu projeler modern kent anlayışının Türkiye’deki ilk temsilcileri arasında yer almıştır. Emlak Konut, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde birçok büyük projede; mühendislik ve müşavirlik ve kontrolörlük desteği vermiştir.

2002 yılında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na dönüşen Emlak Konut, bugün Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı haline gelmiştir.

Emlak Konut, devlet kurumu disipliniyle özel sektör anlayışının bir araya geldiği nadir örneklerden biridir. Bu yaklaşımla dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, Türkiye’ye pek çok yenilik kazandırmıştır.

Emlak Konut, her yeni projesinde çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiş, 2003 yılından itibaren ürettiği ve ihalesini gerçekleştirdiği konut sayısı toplamda 62.000’e ulaşmıştır.

Emlak Konut geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla 2010 yılında halka arz edilmiştir. Beklenenin üzerinde bir ilgi gören Emlak Konut halka arzıyla; yurtiçi bireysel yatırımcı talebinde Türkiye rekoru kırıldığı gibi, Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzından biri gerçekleşmiştir.

Emlak Konut, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

*Emlak Konut GYO Konut Projeleri

1stanbul Ispartakule, Stüdyo 24, idealist Kent, Bahçekent Flora, Bahçekent Emlak Konutları, Ayazma Emlak Konutları, Körfezkent 4, 

*Emlak Konut GYO Residence Projeleri

Körfezkent 3, Başakşehir Evleri, Esenler Emlak Konutları, Avrupark Bahçekent, Bulvar istanbul, Bulvar İstanbul

*Emlak Konut GYO Ofis Projeleri

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, 

*Emlak Konut GYO İletişim Bilgileri

 

Adres: Atatürk Mah. Çitlenbik Cad. No: 4 Ataşehir/İSTANBUL 
Telefon: (216) 579 15 15
E-Posta: info@emlakkonut.com.tr
www.emlakkonut.com.tr/

 

Tel: 0216 579 1515
Fax: 0216 456 4875
Email: info@emlakkonut.com.tr
Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Bul. Gardenya Plaza No: 11/B Kat:1-10 İstanbul / Ataşehir

Emlak Konut GYO Projeler Haritası

Emlak Konut GYO Projeleri

Emlak Konut GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.