|   | 
Empa inşaat

Empa inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Empa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Empa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Empa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Empa inşaat Hakkında

EMPA İNŞAAT
Şirketimiz EMPA AŞ adıyla 1980 yılında ihracat yapmak amacıyla Antalya'da kurulmuş ve 1980-2003 yılları arasında Avrupa'da şubeleri bulunan Türkiye’nin en önemli ihracat şirketlerinden biri haline gelmiştir.
 
Avrupa'da kazandığı tecrübelerden de faydalanarak insanların mutlu, huzurlu ve güvende yaşayabileceği konutlar üretmeyi hedefleyen şirketimiz 2003 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.
 
Yeni teknolojiler kullanmak suretiyle yüksek standartlarda, üstün kaliteli konutlar teslim ederek en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak şirket politikası olarak belirlenmiş ve şehrin prestijli bölgelerinde kendisine ait arsalar üzerinde elit projeler gerçekleştirilmiştir.

"Ticari yaşamının uzun yıllarını Avrupa ve Amerika'da geçirmiş bir iş adamı olarak öğrendiğim iş disiplini ve planlı çalışma özelliklerini Türk cesareti ve çalışkanlığı ile birleştirip her zaman mükemmeli hedefleyerek çok sayıda bina inşa etmek yerine sıra dışı projeler yapmayı prensip edindim ve verdiğim sözleri mutlaka ödenmesi gereken bir borç olarak gördüm." 

Tel: 0242 324 3036
Fax: 0242 324 3254
Email: info@empainsaat.com.tr
Adres: Gürsu Mh. Atatürk Blv. 10. Cd. M.Altunbaş İş Merkezi No:19/8 Antalya / Konyaaltı 

Empa inşaat Projeler Haritası

Empa inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer