|   | 
EMS Yapı

EMS Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

EMS Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, EMS Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve EMS Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

EMS Yapı Hakkında

Hakkımızda

30 yıla dayanan tecrübesi ile güvenli inşaat kalitesinden ödün vermeden fonksiyonel,özel ve modern tasarımlarıyla yatırımcısına kazandırmayı temel amaçlardan biri olarak gören EMS Yapı ,yarınlara kalacak projelere imza atmaktan onur duymaktadır.
 
Vizyonumuz

Doğanın bize sunduklarının bilinciyle
Ülkemizin refahını sağlayacak ve insanlarımızın yaşam standardını yükseltmekte önemli rol oynayacak sektörümüzde, proaktif fiyat polikalarımız ile rekabet ortamına katkı sağlamak, yurt dışında üstlendiğimiz projelerle ülkemizi ve sektörümüzü en iyi şekilde temsil etmektir.
 
Misyonumuz

Görünür ve görür olmak ayrıcalıktır
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun projeler üreterek etkin üretim ve tüketim sağlamaktır.
 
Hızla değişen ve gelişen dünya yapı standartlarını teknolojik altyapı , modern mimari ve yapı güvenliğini esas alarak yakından takip etmektir.
 
Kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak tüm müşterilerimize ulaşılabilir kılmaktır. Uygun fiyat politikamızı ülkemiz insanının alım gücüne hitap edecek ödeme koşulları destekleyerek daha fazla aileyi mülk sahibi yapmaktır. Bu bağlamda sektörün öncü sosyal sorumluluk ilkesine bağlı bir şirket olarak varlığını sürdürmektir.
 
Fiyat Politikamız

Paranız küçülmeden yatırımınız büyüsün
Fiyat politikamızın temel amacı; maliyet kavramını kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz lehine düşürmektir. Bu bağlamda fiyat politikamız, maliyet avantajını müşterilerimize fiyat avantajı olarak yansıtarak yatırımlarına değer katmaktır.
 
EMS Yapı, 'maliyet' kavramını kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz lehine düşürmek amacıyla; kat karşılığı sisteminin yerine kendi arsalarına projeler üretmeyi öncelikle tercih etmektedir.
 
EMS Yapı, malzeme tedarikinde vadeli alım ve barter sistemini kullanmayarak, nakit alımı tercih etmekle, üretim maliyetlerini asgariye indirmektedir

Tel: 0212 852 0552
Fax: 0212 853 6275
Email: info@ems-yapi.com
Adres: Nazim Hikmet Bulvari  Metropol Center No:72 Kat:3 İstanbul / Esenyurt

EMS Yapı Projeler Haritası

EMS Yapı Projeleri

EMS Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer