|   |  En Group Firması
En Group

En Group

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 1

En Group, konut, ofis ve residence projeleri, En Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve En Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

En Group Hakkında

Kurumsal

Kuruluşu 1974 yılına dayanan firmamız modern teknolojiyi kullanarak yüksek standartta hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.

EN GRUP; bugün sahip olduğu zengin makine ve ekipman parkı, güçlü mali altyapısı ile Türkiye’nin sayılı inşaat firmalarından biri haline gelmiştir.

Önemli altyapı projelerine imza atan EN GRUP şirketlerinin tamamlanan taahhütleri arasında; barajlar, hidroelektrik santralleri, yol inşaatları, anahtar teslimi fabrika yapıları ve hastaneler ile atık su arıtma tesisleri bulunmaktadır.

EN GRUP’un bugüne kadar gerçekleştirdiği baraj sulama, yol, altyapı vb. projelerinin bedeli 500.000.000 dolardır.

EN GRUP sektöründe mükemmeli yakalama hedefi ile; Teknolojinin avantajlarını en doğru ve en iyi şekilde kullanarak kusursuz işler gerçekleştirmeyi, işlerin yapımı sırasında yasa, yönetmelik, standart tüzük gereklerini yerine getirerek işçi güvenliği ile ilgili tüm tedbirleri almayı ve işlerin standartlarına uygun olarak yapımını sağlamayı, firma çalışanlarına sağlanan motivasyon ile performans ve verimliliği artırmayı, iş kalitesini ve memnuniyetini sağlayabilmek için , kadrosunda yeterlilik ve eğitim ile sürekli gelişimi sağlamayı, dünyada ve sektöründe atmış olduğu heryeni ve doğru adım ile öncü bir kuruluş olmayı başarmış ve hedefe kilitlenmiştir.

En Grup bu sanayi ve alt yapı inşaatlarındaki birikimini bundan sonra konut sektörüne aktarmaya ve sizler için grup şirketlerinden Yılmazlar İnşaat ile Maltepe Dragos’da Ona9 Dragos Projesini hayata geçirmeye karar vermiştir.

Telefon: 0212 227 5577
Faks: 0212 227 9935
Email: asistan@engroup.com.tr
Adres: Abbasağa Mah. Yıldız Ihlamur Cad. Keşşaf Sk. No:1/1 Beşiktaş İstanbul 34353 Türkiye

En Group Projeler Haritası

En Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.