|   |  Ena Gayrimenkul Firması
Ena Gayrimenkul

Ena Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 1954

  • Proje Sayısı : 2

Ena Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Ena Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ena Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ena Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda
 

Intertoy ve Tıpset şirketlerinin kurulmasında öncü olan Duek Ailesi, inşaat ve otomotiv sektörlerinde de yoğun deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Yusuf Duek'e ait olan ve 1954'ten bu yana otomobil yedek aksamı ve aksesuarı ithalatı yapan Motokar şirketi (www.motokar.com.tr) kendi alanında ortaya koyduğu başarıları ve yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkmaktadır.

Edi Edgar Duek, daha önce FİYAPI?nın kuruluşunda yer almıştır. 2008 yılında FİYAPI'dan ayrılan Edi Edgar Duek, inşaat ve gayrimenkul sektöründeki çalışmalarını farklı bir çatı altında sürdürmek hedefiyle 2009 yılının Haziran ayında Duek Ailesi ve Nuri Petek ile bir araya gelerek ENA Gayrimenkul'ü kurmuştur. Kurucularının ülkemiz iş dünyasındaki deneyimleri ışığında hayata geçiren ve  tecrübesini yansıtan ENA Gayrimenkul, çağdaş insanın sahip olmayı arzu ettiği evleri, yaşanabilir bir çevrede, modern tekniklerle ve kaliteden ödün vermeden inşa etmeyi hedefler.

ENA Gayrimenkul'ün ortaklarından, Özpetek İnşaatın sahibi Nuri Petek ise, Kemerburgaz/Göktürk'te  İde İş Merkezi ve toplamda 53 konutluk projeleriyle 2005'ten bu yana inşaat sektöründe faaliyet göstermekte, başarılı çalışmalara imza atmaktadır.
ENA Gayrimenkul'de müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, çevre ve insan faktörlerine büyük önem verilmektedir. ENA Gayrimenkul, kurucularının sektördeki deneyimlerinden aldığı ilhamla ve genç, dinamik, yaratıcı ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Tel: 0212 322 3863
Fax: 0212 322 7397
Email: info@enagayrimenkul.com
Adres: İstinye Mh. Koru Cd. No:2/1/1 İstanbul / Sarıyer

Ena Gayrimenkul Projeler Haritası

Ena Gayrimenkul Projeleri

Ena Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.