|   |  Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı Firması
Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı

Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı, konut, ofis ve residence projeleri, Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı Hakkında

1995 yılında kurulan Ender İnşaat, uzun yıllara dayanan deneyimi ve inşa ettiği kaliteli yapılarla, sektöründe güven duyulan “ender” firmalardan biri haline gelmiştir. Ender İnşaat, ülkemizin büyük ve seçkin iştiraklerinden biri olan YÖN ŞİRKETLER GRUBU’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.


Sanayi yapıları, alışveriş merkezleri, konutlar, ofis ve iş merkezleri, eğitim ve yurt binaları, hastaneler, oteller ve dini yapılar (cami vb.) inşa eden Ender İnşaat, yüksek finansman gücü, taahhüt ettiği süreden önce iş teslimi, kalite ve uygun fiyat politikasıyla, rakiplerinin arasından kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak markalaşmıştır.


Konusunda uzman kişilerden oluşan zengin idari ve teknik kadrosuyla Ender İnşaat, dinamizmi, teknik üstünlüğü, kusursuz proje yönetimi, kaliteli işçiliği ile müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmasıyla sektörün en itibarlı ve güvenilir firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiştir.


Ender İnşaat’ın ana felsefesi; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarını devamlı ve kalıcı kılmaktır.


Hedeflerini “sektörünün en iyisi olmak” ve “müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tesis etmek” olarak belirlemiş olan Ender İnşaat, faaliyet alanlarını her geçen gün genişletmektedir. Yurt dışı iştiraki olan EDC Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Ticaret A.Ş. ile yurt dışı projelerinde de, kazandığı başarı, istikrar ve güvenirliliği devam ettirmektedir.


Bu emin ve kontrollü büyümenin bir yansıması olarak Ender İnşaat, yeni “yatırım projeleri” de geliştirmektedir. İş merkezi, ofis, konut ve AVM’lerden oluşan bu projelerle ilgili gerekli çalışmalar titizlikle sürdürülmektedir.


Ender İnşaat, daha pek çok güzel ve başarılı projelere imza atmak ve ülkemize en iyi hizmetleri sunabilmek için hedeflediği yolda ilerlemeye, bu yolda elde ettiği başarı ve mutlulukları siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam edecektir.

Telefon: 0312 284 3100
Fax: 0312 284 2324
Email: info@enderinsaat.com
Adres: Ender Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. Çetin Emeç Bulvarı No: 62 06520 Balgat - Çankaya ANKARA

Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı Projeler Haritası

Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.