|   |  Ender İnşaat Firması
Ender İnşaat

Ender İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 0

Ender İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ender İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ender İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ender İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1995 yılında kurulan Ender İnşaat, uzun yıllara dayanan deneyimi ve inşa ettiği kaliteli yapılarla, sektöründe güven duyulan “ender” firmalardan biri haline gelmiştir. Ender İnşaat, ülkemizin büyük ve seçkin iştiraklerinden biri olan YÖN ŞİRKETLER GRUBU’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.


Sanayi yapıları, alışveriş merkezleri, konutlar, ofis ve iş merkezleri, eğitim ve yurt binaları, hastaneler, oteller ve dini yapılar (cami vb.) inşa eden Ender İnşaat, yüksek finansman gücü, taahhüt ettiği süreden önce iş teslimi, kalite ve uygun fiyat politikasıyla, rakiplerinin arasından kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak markalaşmıştır.


Konusunda uzman kişilerden oluşan zengin idari ve teknik kadrosuyla Ender İnşaat, dinamizmi, teknik üstünlüğü, kusursuz proje yönetimi, kaliteli işçiliği ile müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmasıyla sektörün en itibarlı ve güvenilir firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiştir.


Ender İnşaat’ın ana felsefesi; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarını devamlı ve kalıcı kılmaktır.


Hedeflerini “sektörünün en iyisi olmak” ve “müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tesis etmek” olarak belirlemiş olan Ender İnşaat, faaliyet alanlarını her geçen gün genişletmektedir. Yurt dışı iştiraki olan EDC Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Ticaret A.Ş. ile yurt dışı projelerinde de, kazandığı başarı, istikrar ve güvenirliliği devam ettirmektedir.


Bu emin ve kontrollü büyümenin bir yansıması olarak Ender İnşaat, yeni “yatırım projeleri” de geliştirmektedir. İş merkezi, ofis, konut ve AVM’lerden oluşan bu projelerle ilgili gerekli çalışmalar titizlikle sürdürülmektedir.


Ender İnşaat, daha pek çok güzel ve başarılı projelere imza atmak ve ülkemize en iyi hizmetleri sunabilmek için hedeflediği yolda ilerlemeye, bu yolda elde ettiği başarı ve mutlulukları siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam edecektir.


Saygılarımızla,

Hüseyin Duman
Genel Müdür

 

Misyon ve Vizyonumuz

Misyon

Ender İnşaat, modern ve teknolojik gelişmeler ışığında inşa ettiği “ender yapılar ve emsalsiz başarılarla” yatırımcıların ilk tercihi olup, sektörde ve ülke kalkınmasında değer yaratıp, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirerek, gelecek kuşaklara yön verecektir.


Vizyon

Ender İnşaat, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve öncelikli tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır. Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip eden, toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştıran, sosyal paydaşlarına karşı tüm sorumlululuklarını yerine getiren Ender İnşaat, uluslararası itibara sahip, güçlü, güvenilir, yenilikçi ve istikrarlı bir inşaat firmasıdır.

 

Değerlerimiz
 

Kurulduğu günden bu yana, sürekli gelişen ve büyüyen Ender İnşaat’ın kazandığı başarılarda, aşağıdaki temel değerlere verdiği önemin büyük katkısı olmuştur;

Başta dürüstlük olmak üzere, tüm manevi değerlere büyük önem vermek,
Ne pahasına olursa olsun, kaliteden ödün vermemek,
Ekonomik çözümler sunmak,
Bir mühendislik firması olarak, her projede zengin ve tecrübeli bir teknik kadroyla çalışmak,
Çok para kazanmak değil, çok başarı edinmek,
Geceyi ve gündüzü içine alan bir çalışma temposuyla, zaman ile yarışmak,
Bilimi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, projelerinde uygulamak,
Sürekli gelişim için, tüm çalışma arkadaşlarımızın donanımlarını güncel eğitimlerle artırmak,
Müşterilerimize, tedarikçilerimize, taşeronlarımıza ve çalışanlarımıza olabildiğince şeffaf olmak,
Huzurlu, hoşgörülü ve insan haklarına saygılı bir çalışma ortamında ekip ruhu oluşturarak, tüm çalışanlarımızın yönetime katılımını sağlamak.

Telefon: 0312 284 3100
Fax: 0312 284 2324
Email: info@enderinsaat.com
Adres: Ender Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. Çetin Emeç Bulvarı No: 62 06520 Balgat - Çankaya ANKARA

Ender İnşaat Projeler Haritası

Ender İnşaat Projeleri

Ender İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.