|   |   |  Endülüs Park Residence’ta ayrıcalıklı bir yaşam alanı

Endülüs Park Residence’ta ayrıcalıklı bir yaşam alanı

Muhteşem mimarisi, seçkin markalar ile donatılmış modern ve zarif dekorasyonu ile hayalinizdeki evi sunan Endülüs Park Residence’ta sınırlı sayıda kalan daireleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Endülüs Park Residence’ta ayrıcalıklı bir yaşam alanı

 

ENDÜLÜS PARK REZİDANS&AVM YENİLENEN, MODERN BURSA’NIN İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREBİLECEK YEPYENİ BİR YAŞAM ALANI VAADEDİYOR.

Mudanya ve şehir merkezine 15 dakika, istanbula 2 saat mesafede olan Endülüs park; konut sahiplerine ulaşım rahatlığı sağlarken, 101 mağazanın yer aldığı gerçek bir yaşam konforu sunuyor.

Kusursuz bir yaşam sunmayı hedefleyen endülü park’ın 248 rezidansının tamamında, balkonları süsleyen ağaçlarla yeşilin tadına varacaksınız AVM’de bulunan yaz bahçesinde gün ışığında alışverişinizi yaparak kahvenizi yudumlayabileceksiniz

AKILLI EV SİSTEMLERİ,FİTNESS SALONU,AÇIK HAVUZU, AÇIK VE KAPALI OTOPARKI,OTOPARKTAN HER BİNAYA ASANSÖR vb. GİBİ BİRDEN FAZLA OLANAKLARIYLA BURSANIN MERKEZİNDE YÜKSEK KALİTEDE BİR YAŞAM SİZLERİ BEKLİYOR…

1+1                        75M2

1+1 DUBLEX      140M2

2+1                     140M2

2+1 DUBLEX     200M2

3+1                    213M2

4+1 (TİP1)         273M2

4+1(TİP2)          339M2

4+1(TİP3)          365M2

5+1                    365M2   

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Endülüs Park Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ant Yapı’nın Antwell Projesi kapılarını açıyor
  Ant Yapı’nın Antwell Projesi kapılarını açıyor

  Ant Yapı’nın, Çamlıca eteklerinde hayata geçirdiği iyi yaşam evleri Antwell’in örnek daireleri tamamlandı. Sakinlerinin yaşamını kolaylaştıracak olanaklara sahip üç farklı daire seçeneğinin bulunduğu proje; konforlu, güvenli, sosyal ve sağlıklı yeni bir yaşam alanı sunuyor.

 • Mimaride yeni yaklaşım: Ağacın izinde yeşil yapılaşma!
  Mimaride yeni yaklaşım: Ağacın izinde yeşil yapılaşma!

  Dünyada gün geçtikçe artan bir farkındalıkla yayılan çevre hassasiyeti mimariye de yansıdı… Dünyaca ünlü mimarlar yeni projelerinde ağacın ve doğanın izini sürerken, farklı ülkelerdeki çok sayıda konut projesinde artık yüksek yapılarda da geniş yeşil alan yaratan tasarımlar görmek mümkün.

 • Web Tapu Sistemi Güncellendi
  Web Tapu Sistemi Güncellendi

  Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı “Web-Tapu, vatandaşların taşınmazlarını tapu müdürlüklerine gitmeden internet ortamında yönetebildikleri, taşınmazların tapu kayıt ve konum bilgilerini görüntüleyebildikleri bir sistemdir. Sistem ile gerek vatandaşlarımızın yanı sıra, emlakçılık faaliyetlerinde bulunan kişiler açısından önemli yenilikler hayata geçirildi” dedi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.