|   |  Entegre İnşaat Firması
Entegre İnşaat

Entegre İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Entegre İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Entegre İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Entegre İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Entegre İnşaat Hakkında

Entegre İnşaat; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümündeki eğitiminin ardından Boğaziçi Üniversitesi’nin aynı bölümünde yüksek lisansını tamamlayan ve uzun yıllar Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarında önemli projelere imza atan Alper Okay tarafından kurulmuştur.

Alper Okay, farklı sektörlere hizmet veren önemli taahhüt projelerindeki görevlerinin ardından yurtiçi ve yurtdışında kazandığı deneyimleri İzmir’de hayata geçirmek amacı ile Entegre İnşaatı kurmuştur.

Faaliyet alanları öncelikli; konut, iş merkezleri, sanayi ve eğitim yapıları olarak belirlenmiş Entegre İnşaat’ta proje üretme faaliyetleri tüm hızıyla sürerken, Alper Okay yıllar içinde edindiği tecrübesi ve genç dinamizmi ile, sektördeki yenilik ve yüksek kalite anlayışını bir an önce hayata geçirmek için yola çıkmıştır. Bu doğrultuda İzmir’in köklü firmalarından Berberoğlu İnşaat ile İzmir’de farklılığı ile göze çarpacak olan “B-Life Ataşehir” projesini hayata geçirmek için ortaklığa imza atmıştır.

Tel: 0232 489 3335
Fax: 0232 000 0000
Email: info@berberogluinsaat.com
Adres: Cumhuriyet Blv. No:45, 14 Pamuk Plaza İzmir / Konak

Entegre İnşaat Projeler Haritası

Entegre İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.