|   |  Enyap inşaat Firması
Enyap inşaat

Enyap inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 4

Enyap inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Enyap inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Enyap inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Enyap inşaat Hakkında

1997'den bu yana, binlerce insana yaşam alanları yaratan Enyap İnşaat, alanındaki öncülükleriyle “yaşam alanı” anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümüştür.

Kuruluşundan bu güne Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde değer kazandırdığı binlerce konut, yüzlerce iş yeri projesi, okul, plaza, yol ve tam teşekküllü devlet hastaneleri inşaatlarını hayata geçirdi.

Her zaman en iyi konutu en iyi fiyatlarla sunan, gayrimenkul yatırımcıları için bölgesinde yüzde 65'e varan en hızlı yatırım getirisini sağlayan Enyap İnşaat artan müşteri talepleri doğrultusunda yeni projeler için planlama çalışmalarını sürdürmektedir.

Enyap İnşaat ; genel müteahhitlik taahhüt, toplu konut, hastane, okul, spor salonları vb. inşaat-mimari çözümlemeleri ve hizmetleri alanında, piyasanın ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun kaliteli yapılar sunmaktadır.

 

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmektedir. Kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmekte, tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmekteyiz.

Tel: 0212 481 5064
Fax: 0212 853 4493
Email: info@enyapinsaat.com
Adres: Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad.  No:13 İstanbul / Esenyurt

Enyap inşaat Projeler Haritası

Enyap inşaat Projeleri

Enyap inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.