|   |  Erbora ve Şengel Ortaklığı Firması
Erbora ve Şengel Ortaklığı

Erbora ve Şengel Ortaklığı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Erbora ve Şengel Ortaklığı, konut, ofis ve residence projeleri, Erbora ve Şengel Ortaklığı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erbora ve Şengel Ortaklığı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erbora ve Şengel Ortaklığı Hakkında

Erbora, 1971 yılından bu yana verdiği mimari proje hizmetleri ile sektörde önemli bir isim olmuş, 1985 yılında Limited Şirket Kuruluşu ile bünyesine yeni hizmetler ekleyerek faaliyetlerine devam etmiş, 2014 yılında ise Anonim Şirket olmuştur.
 
Planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla 1990 yılında özel sektör inşaat taahhüt işleri yapmaya başladıktan sonra 2000 yılında statik tasarım hizmetlerini de portföyüne eklemiş, müşterilerine en üst seviyede kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
 
Erbora A.Ş.'nin başarısının en önemli faktörü, mimari ve mühendislik tasarımlarını kendi bünyesinde çözebilme avantajını, uygulamaya yine aynı yetişmiş iş gücü ile yansıtabilmesidir.
Her tip üst yapı konusunda geniş deneyime sahip olan Erbora A.Ş., sektördeki 44 yıllık tecrübesi ile başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında sayısız esere imza atmıştır.
 
Erbora A.Ş., iş hızını kalite yönetimi ile birlikte ön planda tutarak, müşeri memnuniyetinin en üst düzeyde olmasını hedeflemektedir.
"Kaliteli Hizmet-Kaliteli Yapı" prensibiyle üst yapı inşaat projelerinin her aşamasında deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.
 

Tel: 0312 468 6877
Fax: 0312 467 7970
Email: erbora@erbora.com.tr
Adres: Bükreş sokak 3/3-4 06680 Ankara / Çankaya

Erbora ve Şengel Ortaklığı Projeler Haritası

Erbora ve Şengel Ortaklığı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.