|   |  Erçal Group Firması
Erçal Group

Erçal Group

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Erçal Group, konut, ofis ve residence projeleri, Erçal Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erçal Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erçal Group Hakkında

1940 yılında Hacı İbrahim Erçal tarafından Ordu'nun Kumru ilçesinde bireysel bir işletme olarak kurulmuş olup, toprak mahsülleri alım satımı (zahirecilik) işiyle faaliyete başlamış olan firmamız, 1980 yılında yatırımlarını genişleterek otomotiv sektörüne ikinci el otomobil satışıyla giriş yapmış, 1988 yılında şirketleşmeye başlamış ve 1992 yılında da Samsun’da ilk şubesini açarak 2. el ağır vasıta satışıyla bu alanda Türkiye’nin en büyük kuruluşu olmuştur.
 
Şirketimiz bu alanda yakaladığı başarı çizgisini, 2001 yılında Doğuş Otomotiv'in distribütörlüğünü yaptığı dünyaca ünlü markaların bayilik anlaşmalarıyla perçinlemiştir. 1992 yılında profesyonel bir kadroyla inşaat sektöründe de yatırımlar yapan şirketimiz, bulunduğu bölgelere kimlik kazandıran projelere imza atmıştır.
 
Yatırımları ve markalarına duyulan güvenle Karadeniz’in en büyük kuruluşları arasına yer alan Erçal Group’a bağlı şirketlerimizin faaliyetleri, fındık ticaretinden otomotive, inşaattan sigorta danışmanlığına, gayrimenkul alım satımından tarımsal yatırımlara kadar geniş bir alana yayılmaktadır.

Tel: 0362 256 2323
Fax: 0362 256 3707
Email: info@ercal.com.tr
Adres: Atatürk Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Sokak No:1 Samsun / Tekkeköy

Erçal Group Projeler Haritası

Erçal Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.