|   |  Ercan Şahin İnşaat Firması
Ercan Şahin İnşaat

Ercan Şahin İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

Ercan Şahin İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ercan Şahin İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ercan Şahin İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ercan Şahin İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1991 yılına kadar şahıs firması olarak mobilya ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, içinde bulunduğumuz çağa ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek, değişen müşteri taleplerine daha iyi cevap  verebilmek adına 1991 yılı itibariyle kurumsal bir yapılanma sürecine girmiştir.

Çalışmalarımızda öncelikle müşteri memnuniyeti gözetilerek, çağın gerektirdiği modern teknoloji teknikleri ile, bilgi ve tecrübemizi de kullanarak sektörde adından söz ettiren sayılı şirketler arasına adımızı yazdırmanın gururunu yaşamaktayız.

Kalite Politikamız

Ercan Şahin İnşaat kalite taahhüdü, müşterilerine olan kaliteli ürün ve hizmetle sınırlı değildir.
Grubun geniş yapısı, çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve çevreye olan negatif etkisini en aza indirmeyi kapsamaktadır.

MISYONUMUZ

Müşterilerimizin en iyi koşullarda yaşamlarını idame ettirmeleri gerektiğini ve yenilikçi yaşamın sunduğu avantajlardan faydalanmaya hakları olduğuna inanıyor, çalışmalarımıza yön verirken bu kriterleri çıkış noktamız olarak görüyoruz.

VIZYONUMUZ

Mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmayı, Sınır tanımadan en üst düzeyde projelerin devamını sürdürmeyi, Dengeli ve kaliteli bir şekilde büyüyerek güvenilirliği sağlamaktır.

Telefon: 0232 367 6562
Fax: 0232 367 6562
Email: info@ercansahininsaat.com.tr
Adres: 7405 Sk. No:1 D:5 Eski Dedebaşı Mezarlığı Karşısı Karşıyaka / İzmir

Ercan Şahin İnşaat Projeler Haritası

Ercan Şahin İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.