|   |  Erden İnşaat Firması
Erden İnşaat

Erden İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1955

  • Proje Sayısı : 1

Erden İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Erden İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erden İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erden İnşaat Hakkında

"Mesele; sadece konut yapmak değil, yaşam kalitesini arttıracak, insanlara katkı sağlayabilecek yaşam alanları oluşturmak"

Ali İhsan Erden tarafından 1955 yılında temelleri atılan firma, İstanbul; Küçükbakkalköy, Şamandıra, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Göçbeyli, Gebze, Ankara ve son olarak İzmir'de Arsa ve Gayrimenkul sektöründe 40 milyon m2'nin üzerinde arsanın parselasyonunu yapıp inşaat sektörüne kazandırmıştır.

İnsan odaklı ve doğa dostu proje anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul, İzmir Menemen bölgesindeki dev yatırımı ile hizmetlerine devam etmektedir, İstanbul; Kurtköy, Pendik, Şamandıra, Sarıgazi, Ataşehir, Çanakkale; Biga, Gökçeada, Ankara ve İzmir'de yatırımları bulunan ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul’ün aynı zamanda Balıkesir Gönen'de Sanayi yatırımları bulunmakta, Akaryakıt ve Otomotiv sektörlerinde de faaliyet göstermektedir, ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul son olarak da, İzmir Menemen'deki "Larissa Göl Evleri" projesi ile İnşaat sektöründeki yerini almıştır.

ERDEN İNŞAAT VE GAYRİMENKUL VİZYON - DEĞERLER

Şirket odak noktasına "insan" ı ve "doğa" yı koyan ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul, yönetim anlayışını "GÜVENİLİRLİK" ve "DÜRÜSTLÜK" ilkeleri ışığında inşa etmiştir. 1955 yılında Ali İhsan Erden tarafından temelleri atılan firma, günümüze değin kaliteli ve güvenilir projelere imza atmış, 2012 yılında Mansur Erden tarafından ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul adıyla kurulmuştur.

Yapılarında; yeni teknolojileri ve modern bakış açısını temel alan ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul," Mesele sadece konut yapmak değil, yaşam kalitesini arttırarak, insanlara katkı sağlayabilecek yaşam alanları oluşturmak." İlkesi ışığında yola çıkmıştır.

Bu anlayış izinde, daima kaliteli ve güvenilir projelere imza atmakta, geniş vizyonu ile inşaat sektörüne başka bir bakış açısı kazandırıp, konuta yön vermektedir. ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul 'ün Misyonu;" insan" ve "doğa" ya saygılı projelere imza atarak, yatırımlarını geleceğe yapmaktır.

Telefon: 0232 507 3512
Fax: 0232 507 3512
Email: bilgi@erdeninsaat.com.tr
Adres: Atatürk Mahallesi 1535 Sokak No: 4 Menemen – İzmir

Erden İnşaat Projeler Haritası

Erden İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.