|   |  Erdil Yapı Firması
Erdil Yapı

Erdil Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 5

Erdil Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Erdil Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erdil Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erdil Yapı Hakkında

Hakkımızda

1973’te Hasan Ferudun ERDİL tarafından kurulan ve  yaklaşık 40 yıldır inşaat sektörunde İzmir’de faaliyet gösteren firmamız 1995 yılından bu yana ortaklık yapısının değişmesinden dolayı H.F.E. İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile çalışmalarına devam etmektedir. Geçmişte İzmir’de özellikle Hatay bölgesinde konut inşaatları yapmış olan firmamız daha sonra ticari mülk inşaatlarına ağırlık vererek bir süpermarket zinciri için mağazalar inşa etmiştir. Çalışmasına son dönemde İzmir Karşıyaka bölgesinde devam eden firmamız yakaladığı yüksek kalite standartlarını her geçen gün bir üst seviyeye çıkararak faaliyetlerine devam etmeyi hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz

“Yarım asıra yakın tecrübenin bilgi ve deneyim birikimini güçlü çözüm ortakları, nitelikli işgücü, yenilikçi ve yeşil alana önem veren anlayışla birleştirerek inşaat sektöründe kalite ve detayın referansı olmak”

Misyonumuz

Yüksek kalite ile standartların üzerine çıkmak.

Tel: 0232 324 6015
Fax: 0232 324 6065
Email: info@erdilyapi.com
Adres: 8291 Sokak No:1 (Carrefour yanı) Mavişehir/İZMİR

Erdil Yapı Projeler Haritası

Erdil Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.