|   |  Ergün Polat inşaat Firması
Ergün Polat inşaat

Ergün Polat inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1956

  • Proje Sayısı : 3

Ergün Polat inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ergün Polat inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ergün Polat inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ergün Polat inşaat Hakkında

Ergün Polat İnşaat'ın temelleri 1956 yılında İbrahim Polat tarafından kurulan Polat İnşaat'la atıldı.

Yarım yüzyılı aşan tecrübenin ardından bugün Ergün Polat inşaat, Polat İnşaat'ın ikinci kuşak temsilciliğinde hayata geçirdiği konut,işyeri,otel ve spor merkezi projeleriyle sektöründe başarılarla anılan ve teknolojiye öncülük eden deneyimli kuruluşlar arasında yer alıyor.

Ergün Polat İnşaat, bugüne değin 150 bin m2 alana 1000'i aşkın konut inşa etmiş bulunuyor. En ileri yapı tasarım teknolojilerini kullanarak öncelikle güvenliğini ön plana alan, deprem yönetmeliğine uygun projeleri tasarlayan ve uygulayan Ergün Polat İnşaat, müşterilerinin talepleri ve beklentileri doğrultusunda çağdaş projeleri hayata geçiriyor.

Müşterilerimizde yaratmış olduğumuz güveni ve sürekli gelişme isteğini, hızlı ve paylaşımcı organizasyon yapımızla konut sektöründeki gelişmelere paralel hale getiriyor, müşterilemizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun yaşam alanlarını üretiyoruz.

Yuvanızın doğru adresi olmak ve çok daha mutlu, sağlıklı bir dünya yaratmaya katkı sağlamak için...

Tel: 0216 533 5566
Fax: 0216 533 6893
Email: info@epolatinsaat.com
Adres: Armağanevler Mah. Ortanca Sok. A7 Blok Atapol Residence No:175 İstanbul / Ümraniye

Ergün Polat inşaat Projeler Haritası

Ergün Polat inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.