|   |  Ergünkent İnşaat Firması
Ergünkent İnşaat

Ergünkent İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Ergünkent İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ergünkent İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ergünkent İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ergünkent İnşaat Hakkında

Ergünkent İnşaat AŞ, zaman içerisinde çeşitli sebeplerle eskimiş, köhnemiş, yıpranmış ya da kimi durumlarda terkedilmiş yaşam alanlarımızın, günümüz sosyo-ekonomik ve fiziksel koşullarını gözönünde tutularak, yenilikçi planlama yaklaşımı ile değiştirilmesi, dönüştürülmesi, ıslah edilmesi ve yeniden canlandırılarak kente kazandırılması konusunda hizmet vermektedir. Ergünkent İnşaat A.Ş, konusunda uzman şehir plancısı, mimar ve mühendislerden oluşan yönetici ve çalışma ekibi ile kamu ve sözel sektör deneyimlerini proje ortaklarına ve son kullanıcılara sunmayı hedeflemektedir.

Her Geçen Gün Zirveye Daha da Yakınız! Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen Ergünkent İnşaat, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Ergünkent İnşaat güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor. 

 

Ergünkent İnşaat yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir. Ergünkent İnşaat olarak hedefimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmektir. Yaptığı tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ile buna bağlı kurum ve kuruluşlara yaptırmaktadır.

Tel: 0533 153 4876

Fax: 

Email: info@ergunkent.com.tr

Adres: Beşevler Mah. Yıldırım Cad. NO:336/A Bursa / Nilüfer

Ergünkent İnşaat Projeler Haritası

Ergünkent İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.