|   |  Erkan İnşaat Firması
Erkan İnşaat

Erkan İnşaat

 • Kuruluş Tarihi : 1980

 • Proje Sayısı : 10

Erkan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Erkan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erkan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erkan İnşaat Hakkında

ŞİRKET PROFİLİ

TARİHÇEMİZ

Erkan Şirketler Grubu’nun temelleri 1960’lı yıllarda İstanbul’da başlayan inşaat faaliyetleriyle atılmıştır. Grup, 1980 yılında Mehmet Emin Erkan’ın liderliğinde Mehmet Emin Erkan, Ahmet Erkan, Mahmut Erkan, Süleyman Erkan’ın ortaklığıyla şirketleşerek, Erkan İnşaat adı altında faaliyetlerine devam etmiştir. 
 
1960’lı yıllarda madencilik sektörüne adım atan firma, Erkan İnşaat Madencilik ve Dış Ticaret A.Ş. adı altında İstanbul Kemerburgaz’da kömür ocağı işletmeye başlamıştır. Yine 1990’lı yıllarda, Rize Kendirli’de 22 dönüm arazi üzerinde, 16.000 m2 kapalı alana sahip, 120 ton/gün kapasiteli bir çay fabrikası kurmuştur. 
 
Yatırım ve girişim faaliyetlerine 30 yılı aşkın bir süredir devam eden Erkan Şirketler Grubu, bugün başta inşaat olmak üzere madencilik, turizm ve danışmanlık alanlarında başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI’NDAN MESAJ

Erkan Şirketler Grubu olarak, bugüne kadar ürettiğimiz projelerle, müşterilerimizin güven ve takdirini kazanan grubumuz, bugün ve gelecekte de en iyisini yapma ilkesi ile yaşam alanları kurmaya devam edecektir. 
 
Yaptığımız her işte toplumsal değerlere büyük önem veren şirketimiz, çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanan, insana değer veren, işbirliği içindeki olduğumuz firmaların da bu konulara önem vermesini sağlayan bir üretim prensibi ile yoluna devam etmektedir. 
 
En iyi yatırımın, geleceğe yapılan yatırım olduğunun bilincindeyiz. Çalışmalarımızda, faaliyet alanlarımızla sınırlı kalmadan, başta eğitim ve çevre olmak üzere yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz. 
 
Saygılarımla... 
 
MEHMET EMİN ERKAN 
 
Erkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Tel: 0216 505 0434
Fax: 0216 505 0438
Email: info@erkaninsaat.com.tr
Adres: Küplüce Mahallesi. Tomruksuyu Yolu. Kevser Sok. No.12 Büyük Çamlıca İstanbul / Üsküdar

Erkan İnşaat Projeler Haritası

Erkan İnşaat Projeleri

Erkan İnşaat Haberleri

 • Pırlanta Göztepe Projesinde Son Durum!
  Erkan İnşaat

  Pırlanta Göztepe Projesinde Son Durum!

  Erkan Grup hızla devam eden Pırlanta Göztepe projesi için lansmana hazırlanıyor ... Fikirtepehaber.com'a özel demeç veren Erkan Grup Patronlarından Mahmut Erkan Aralık ayının başlarında lansmana hazır...

 • Pırlanta Göztepe'de Fiyatlar
  Erkan İnşaat

  Pırlanta Göztepe'de Fiyatlar

  62 metrekare ile 290 metrekare arasında deşişen konutlar yer aldığıPırlanta Göztepe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri sıralanmakta olup fiyatlar ise 540.000 liradan başlıyor. PIRLANTA GÖZTEP...

 • Pırlanta Göztepe'de %10 İndirim
  Erkan İnşaat

  Pırlanta Göztepe'de %10 İndirim

  1960 yılından beri inşaat ve madencilik sektöründe faaliyet gösteren Erkan İnşaat 6 Haziran’da yapılacak olan temel atma töreni ile Pırlanta Göztepe projesine start verecek. Konumu açısından fikirtepe...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.