|   |   | 

Erkanlı Monza Residence’ta Fiyatlar Ve Proje Detayları

Kuruluşundan bu yana, inşaat sektöründe yurtdışında edindiği tecrübelerin yanısıra; çevre teknolojileri, madencilik ve yenilenebilir enerji alanlarında gerçekleştirdiği yatırımlarla da öne çıkan Erkanlı Şirketler Grubu, gayrimenkul geliştirme ve yatırım projelerine odaklanmaktadır.

Erkanlı Monza Residence’ta Fiyatlar Ve Proje Detayları

Bu kapsamda, Ankara’nın yeni Çankayası olarak tanımlanan İncek Bölgesi’nde yükselen Erkanlı Monza Residence, 2014 yılı sonunda tamamlanıyor.

Geri sayımın başladığı şu günlerde tek blok üzerinde 17 kat olarak inşaa edilen Erkanlı Monza Residence’ta çalışmalar son sürat devam ediyor. Proje; 1+1, 2+1/2+1 dubleks, 3+1, 4+1/4+1 dubleks olmak üzere toplam 6 tip ve 117 adet konuttan oluşuyor. Proje toplamda 35 Milyon Türk Lirası yatırım değerine sahip.

Erkanlı Monza Residence Ankara’nın yeni Çankayası İncek’te

Monza Residence, Ankara’nın yeni Çankayası İncek’te, hemen TED Ankara Koleji’nin yanıbaşında, Eskişehir, Konya ve İstanbul Yolu bağlantılarının merkezinde hayat buluyor. Proje bulunduğu konum itibariyle şehir merkezine, eğitim kurumlarına, hastane, kamu kurum ve kuruluşlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada yükseliyor.

TED Ankara Koleji’ne 1.2 Km, Ufuk Üniversitesi’ne 3 Km, Atılım Üniversitesi’ne 5 Km, Bilkent ve Hacettepe Üniversiteleri’ne 9 Km, Panora AVM’ye 7 Km, Konya Yoluna 6 Km ve Eskişehir Yolu’na sadece 10 Km uzaklıkta bulunan Erkanlı Monza Residence ile Hayata ulaşım bu kadar hızlı ve kolay olacak.

Mimaride Bünyamin Derman İmzası

Erkanlı Monza Residence, sadece ulusal değil uluslararası alanda da bir çok ödüllü projenin altına imzası bulunan Bünyamin Derman tarafından tasarlandı. Mogan Gölü manzaralı residence projesinde özel yaşam alanınızdan ortak yaşam alanlarına kadar konforunuz için tüm detaylar, en ince ayrıntılarıyla düşünülerek tasarlandı.

İki Cephede, İki Kat Yüksekliğinde, Dört Adet Kat Bahçesi ile Manzara adaleti

Projenin lokasyonu kent merkezine oldukça yakın. Ancak kentin hızlı trafiği ve yoğun gürültüsünden uzakta. Göl ve vadi manzarası sunan Proje’nin, tüm avantajları mimariye aktarılmış. Yere ve yöne duyarlı mimarlık çizgisi ile tanıdığımız Mimar Bünyamin Derman’ın farklı iki cephede eşit sayıda kat bahçesi tasarlamasın nedeni de iki farklı yöndeki açılımın, tüm daire sahiplerine sunulabilmesi.

Gün Işığında Zengin, Yüksek Tavanlı, Ferah Konutlar

Erkanlı Monza Residence, iki bodrum kat ve giriş üzerinde 17 kattan oluşan kompakt bir blok. Dairelerin dış duvarları önünde dört cephede, 2 metre eninde ikinci bant çevreliyor. İki metre ene sahip bu bant, konutların konumuna ve tipine göre 11 ile 36 metrekare arasında değişiyor, salona ait teras olarak büyüyebiliyor veya odalara ait balkon olarak kullanılabiliyor. Balkonların güneş açısına ve hakim rüzgar yönüne göre önlerinde hareketli güneş kırıcılar veya cam paneller tasarlanıyor. Teras-balkon bantı olumsuz ışık oyunlarını engelleyen gölgelik işlevi de gördüğünden geniş, zemin tavan arası camlar kullanılıyor. İç mekan net yüksekliğin 2 metre 90 santim olduğu evlerde hacimsel ferahlık, manzara açılımı ile de desteklenerek oldukça zengin algılar elde ediliyor.

Tek Blokta Konfor

Zemin üstünde 17 katın devam ettiği blokta, 14.kattan sonrası yoğun olarak dubleks konutlara ayrıldı. Proje’nin en temel özelliklerinden biri de tüm konutların balkon-teras ilişkisi. Tek bloğun işletim avantajları içerisinde, sosyal alanların kullanımı oldukça konforlu. Galerili lobi girişi, kapalı havuz, çevre düzenlemesi ile sadeliği ve konforu bir arada sunan Erkanlı Monza Residence’ta, sınırlı sayıda 1+1, 2+1 dubleks ve 4+1 konutlar son sahiplerini bekliyor.

Teknik Özellikler

Proje’nin en önemli hedefi, çevre aydınlatması, apartman holleri, loby, bodrum kat teknik alanlar gibi binanın genel giderlerini yükselten aydınlatma giderini rüzgar tribününden sağlanan enerji ile karşılayarak ortak alan enerji giderlerini minimum seviyeye düşürmek. Doğalgaz pay ölçerli kalorifer, bir adet split klima alt yapısı, mutfaklarda ocak-davlumbaz-evye, mutfak ve banyo dolapları, aydınlatma spotları satışa dahil.

Erkanlı Monza Residence’ta fiyatlar 242.000 Türk Lirası’ndan başlıyor

Erkanlı Monza Residence’ta 78 ile 306 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1/2+1  dubleks, 3+1, 4+1/4+1 dubleks daireler yer alıyor. Proje içerisinde bulunduğu kat ve cephesine göre fiyatlar değişiyor. 2014 yılı sonunda sahiplerine teslim edilecek olan Erkanlı Monza Residence’ta 1+1 dairelerin fiyatları 242.000 Türk Lirası’ndan başlıyor.

Erkanlı Monza Residence’ta Daireniz Otuturken Değerlensin

Hemen 2014 yılı sonunda teslim edilecek olan daireniz hem siz yaşarken değerlenmeye devam edecek hem de gerçek anlamda kira öder gibi ev sahibi olacaksınız. Evinize taşınmadan önce yıllarca ödeme yapmanıza gerek kalmayacak. Ankara’nın yeni Çankayası İncek Bölgesi değerlenmeye devam ederken, siz dairenizde yaşamaya devam edebileceksiniz.

http://www.erkanlimonza.com/

Emlak Haberleri

Erkanlı Monza Residence Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak
  Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak

  Paris'te düzenlenen Avrupa Uluslararası Müteahhitler Birliği (EIC) genel kurulunda mega projelerin finansman sıkıntıları damga vurdu. Avrupalı müteahhitler, herhangi bir otoritenin proje açıklamaya yanaşmadığını belirtti.

 • Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi
  Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu olarak faaliyet gösteren endeksa.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, Kanal İstanbul projesinin Küçükçekmece, Başakşehir, Esenyurt ve Arnavutköy ilçelerinin gayrimenkul fiyatlarında değer artışına yol açtığını kaydetti.

 • Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor
  Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

  Dünya’nın ilk lüks konut pazarlama şirketi olan Coldwell Banker, 2013 yılından bu yana Türkiye’de de Profesyonel Lüks Konut Uzmanı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda ile birlikte hizmet veriyor.

 • Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?
  Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?

  İfraz; imar planı tamamlanmış yerlerde, plan koşullarına uymak şartıyla bir parselin birden fazla parsele dönüştürülmesi işlemidir. Tevhid ise, birden fazla bitişik parselin birleştirilmesi işlemidir.

 • Alt Kiralama Nedir?
  Alt Kiralama Nedir?

  Hangi durumlarda alt kira sözleşmesi yapılabilir? Alt kira ne demektir? Kiralanan taşınmazın kullanım hakkı nasıl devredilir?

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer