|   |  Erkanlı Şirketler Grubu Firması
Erkanlı Şirketler Grubu

Erkanlı Şirketler Grubu

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 7

Erkanlı Şirketler Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Erkanlı Şirketler Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erkanlı Şirketler Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erkanlı Şirketler Grubu Hakkında

Temelleri inşaat sektörü ile atılan grubumuz daha sonraki yıllarda girdiği yeni iş alanlarına yatırım yaparak büyümesini hızlı bir şekilde devam ettirmektedir. Grubumuz İnşaatın yanında Madencilik,  Kimya, Çevre alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Yapı ve yatırım kuruluşumuz inşaat alanında edindiği tecrübeyi yatırım kapasitesi ile birleştirerek gayrimenkul projeleri geliştirmeye odaklamıştır.
 
Çevre firmalarımız sektörün Avrupa birliği uyum süreci ile birlikte gelişmesine istinaden atık yönetimi   sektörüne girmiş, bu sürede Kocaeli, Konya bölgesinde tesisler kurulmuş Türkiye genelinde bölge ofisleri oluşturulmuş aynı zamanda  bu sektöre hizmet eden nakliye filosu kurularak sektörün en önde gelen firmalarından biri olmuştur.
 
Madencilik şirketimiz çinko, kurşun ve metalik maden sahalarımızda cevher üretimi, yeni maden sahalarının geliştirilmesi, Çinko, Kurşun, Bakır, Manganez, Krom ve kompleks maden cevheri, konsantresi ve metalleri ithalatı ve ihracatı alanında faaliyet göstermektedir.
 
Kimya sektöründe kuruluşumuz uluslararası alanda Sülfür ve sülfürik asit ve bağlı kimyasalların ihracatı, ithalatını yapmaktadır.

Tel: 0312 491 6206
Fax: 0312 491 6205
Email: info@erkanli.com.tr
Adres: Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı No: 55 Yıldız Ankara / Çankaya

Erkanlı Şirketler Grubu Projeler Haritası

Erkanlı Şirketler Grubu Projeleri

Erkanlı Şirketler Grubu Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.