|   |  Erko inşaat Firması
Erko inşaat

Erko inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

Erko inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Erko inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erko inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erko inşaat Hakkında

1984 yılında kurulan Erko, yurtiçi ve yurtdışı inşaat ve taahhüt alanında halen faaliyetlerini sürdürmektedir.
Erko inşaat kuruluş tarihinden bu yana özellikle alt yapıya yönelik taahhütler üstlenerek ulusal ve uluslar arası inşaat alanında büyük bir deneyime sahip olmuştur. Bu alanda yapılan ve devam etmekte olan işler arasında telekomünikasyon şebekelerinin inşaatları önemli bir yer tutmaktadır. Bugüne kadar Zonguldak, Bolu, Kastamonu, Çankırı, Bartın, Ankara, Kırıkkale, Ordu, Samsun, Giresun, Sinop, İstanbul, Balıkesir, Bursa başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok bölgesinin telefon şebeke inşaatları Erko İnşaat tarafından yapılmış olup 2.000.000'dan fazla aboneye hat tesis edilmiştir.
Telekomünikasyon şebeke inşaatlarına ek olarak diğer alt yapı işleri kapsamında, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, İller Bankası Genel Müdürlüğü, BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş., İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve diğer özel idarelere, içme suyu isale hatları, kanalizasyon şebekeleri ve arıtma tesisleri, sulama projeleri ile doğalgaz iletim ve dağıtım hatları gibi bir çok proje tamamlanmış veya devam etmektedir.
Yurt dışı taahhütlerinden Umman Sultanlığı İskan, Elektrik ve Su Bakanlığı tarafından 45.400.000 USD bedel ile ihale edilen Barka Su İletim Hattı Projesi şirketimizin pilot ortak olduğu Ortak girişimin taahhüdünü tamamlamış olup, ayrıca yurt dışı taahhütlerine ek olarak Umman Sultanlığı İskan Elektrik ve Su Bakanlığı tarafından 42.589.000 USD bedelle ihale edilen Bidbid, Fanja ve Samail şehirlerine su temin işini taahhüt portföyüne katmıştır.
Üstyapı konusunda endüstriyel tesisler, iş merkezleri ve konut inşaatları da faaliyet alanlarımız arasında bulunmaktadır.
 
Başarının temelini; insana yatırım, ekip çalışması, dürüstlük ve güvenirliğe dayandıran Erko İnşaat, hedefini; taahhütlerini zamanında ve müşteri isteklerine uygun yerine getirerek rekabet gücünü sürekli arttırmak olarak belirlemiştir. Bu hedefle yola çıkan Erko; katı kalite politikasıyla doğayla barışık, planlı yatırımlar yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.
Bu yaklaşımla Erko İnşaat 01.Mart.1999 tarihinde bir ilke imza atarak Türkiye'de Türk Standartları Enstitüsü 'den inşaat ve taahhüt sektöründe TSE-EN-ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk firma olmuştur.
Merkezi İstanbul'da olan Erko İnşaatın, Ankara'da bir irtibat ofisi ve Türkiye'nin değişik illerine yayılmış şantiyeleri vardır. 2001 yılı içinde de Umman Sultanlığının başkenti Muscat 'ta Ortadoğu bölge ofisi ve şantiyesi faaliyete geçmiştir.

Tel: 0216 509 5252
Fax: 0216 504 0775
Email: erko@erkogroup.com.tr
Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Dudulluyolu Caddesi No:23-25 Brandium Residence R1 Blok Kat:21 No:244 İstanbul / Ataşehir

Erko inşaat Projeler Haritası

Erko inşaat Projeleri

Erko inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.