|   |  Erkut İnşaat Firması
Erkut İnşaat

Erkut İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 3

Erkut İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Erkut İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erkut İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erkut İnşaat Hakkında

Kurumsal

Başkanın Mesajı 

" Destek ve Emek Veren Herkese Teşekkürler..."

Geriye dönüp baktığımızda neredeyse 42 yılı geride bırakmışız. Daha iş hayatındaki ilk günümü bugün gibi hatırlıyorum. Bu yola çıktığımda kendime birçok sorular sordum. Ne kadar ve nereye kadar büyümeliydim. Üzerinde çok düşündüğümü bugün gibi hatırlıyorum da ilk verdiğim karar doğruluktan ödün vermemekti.

Artık geriye en iyi bildiğim şeyi yapmak kalmıştı. Çalışmak, çalışmak, çalışmak…

Ekip arkadaşlarımız, Taşeronlarımız, Tedarikçilerimiz hepimiz taşın altına elini koyacak ve hiç yorulmaksızın çalışacaktık. Tüm bu çalışmamız,azmimiz ve çabamız bizi bugünlere getirdi.Tabii bugünlere gelmiş olmanın her şeyi tamamlamış ve bitirmiş olmamız anlamına gelmediğini anlamak çok zor değildi. Şirketimiz aile şirketi olma özelliğini bırakıp tüm var gücü ile kurumsallaşma hareketine başladıktan sonra daha da hızlı büyüme sürecine girdi. Bu büyüme sürecinde hep birlikte birçok şeyi yeniden öğrendik.

Hangi işle uğraşırsanız uğraşın; kalitenin ve güvenilir olmanın yanı sıra insan hayatının ve yaşam kalitesinin ne kadar değerli olduğuna ve bütününden ödün vermeden kararlı, istikrarlı bir şekilde ekip ruhu bilinciyle hareket etmenin, bir şirketin hayatta kalması ve devamlılığını sağlaması için vazgeçilmez unsurlar olduğunu bu geçen yıllarda tamamıyla tecrübe edindik.

Biz Erkut İnşaat yönetimi ve ekibi olarak gelecek hayallerimizi bu ilkeler üzerine kurduk. Bugün bulunduğumuz noktada müşteri memnuniyeti önceliğimiz, kaliteli ve nitelikli iş çıkarmak birincil amacımız olmuştur. Bugünden sonrası için de Erkut İnşaat ailesi; sadece yapılaşmada değil kendi iş kolu ile alakalı tüm konularda edindiği birikimleri ve deneyimleri her geçen gün yenileyerek ve geleceğe aktararak hizmetlerine devam edecektir.

Başladığımız ilk günden bugüne kadar Erkut İnşaat’a destek veren ve emek veren herkese teşekkürü bir borç bilirim…

Erkut İnşaat Yön.Kur.Bşk.
Şadi KORKMAZ

Kalite Politikamız ve Kurum Kültürümüz 

KURULUŞUMUZUN ENTEGRE SİSTEM POLİTİKASI

Sektörde lider olmak amacıyla attığımız her adımda yeni fikirlere açık, üretici zekaya önem veren, eğitimli ve yetkin bütün çalışanlarımızla sistemi sürekli iyileştirerek ve bu iyileştirmelerle birlikte topluma, çevreye, müşteriye, kaliteye ve çalışanlarımıza olan duyarlılığımız ile halkın erişiminine açık olmak taahhüdümüz ile tüm faaliyetlerimizde,


Yasal ve Mevzuat şartlara bağlı kalmak,
Müşteri beklentilerini zamanında, kaliteli ürünler ve hizmetler vererek karşılamak,
Üretim hedefleri doğrultusunda, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak,
Kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanmak,
Milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek,
Çevre kirliliğinin önlenmesinde öncü kuruluş olmak,
Çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak şirket prensibimizdir.

İşçi sağlığını ve iş emniyetini temin edecek ileri teknoloji ve yöntemleri uygulayarak riskleri azaltmak ve iş kazalarını önlemek, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hatasız imalat yapmak ve müşteriye hatasız hizmet sunmak, çalışanlarımıza sürekli eğitim programı düzenleyerek, kalite anlayışını benimsemelerini ve Entegre Yönetim Sistemine etkin olarak katılımlarını sağlamak genel politikamızdır.

Kalite Politikamız ve Kurum Kültürümüz 

MİSYONUMUZ;

“Topluma değer, yaşam alanlarına kalite katmak için; tecrübeli ve uzman kadrosu ile modernliği ve estetiği birleştirerek güven inşaa eder.”

VİZYONUMUZ;

“İstikrarlı adımlarla büyüyen, liderlik gücüne sahip, faaliyet gösterdiği alanlarda standartları belirleyen öncü firma olmaktır


İLKELERİMİZ ve DEĞERLERİMİZ

Şirket Kültürü ile Örnek Olmak.

Müşteri Memnuniyetinin Artırılmasını Sağlamak.

Çalışanlarımıza Saygı Duymak, Yaşam Standartlarını Yükseltmek.

İş Ortaklarımız ile Birlikte Büyüyerek, Verimli İş Sahaları Oluşturmak.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğinden Taviz Vermemek.

Tüm Faaliyetlerinde Çevreye Duyarlı Olmak.

Sosyal Faaliyetlere Önem Vererek Topluma Faydalı Olmak.

Biz Kimiz? 

Temelleri 1974 yılına dayanan ERKUT İNŞAAT ,  kurucumuz ve  halen de yönetim kurulu başkanımız olan Şadi Korkmaz’ın güven veren iş ahlakı ve kararlı atılımlar sonucu yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

Erkut İnşaat; kalitesini ve güvenilirliğini sahip olduğu uluslararası kalite belgeleri ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile belgelendirmiştir.

Ana faaliyet alanımız inşaat sektöründe ; ülkemizin 18 farklı ilinde okul, cami, sosyal tesis, toplu yaşam alanları yanında 25.840 konut ile bir çok insana yaşam alanı sağlamıştır. Merkezi Kayseri olan şirketimiz, sektöründe önemli bir yere sahip olup, bulunduğu bölgede geliştirdiği projelerle, topluma, insanlığa faydalı, çevre ile dost kalıcı yapılar üretmeye devam etmektedir.

 

Telefon: 0352 222 3551
Telefon: 0850 420 3838
Fax: 0352 222 3552
Email: info@serintepe.com.tr
Adres: Sahabiye Mahallesi Prof. Dr. Fevzi Fevzioğlu Caddesi No:26 Posta Kodu: 38010 Kocasinan / KAYSERİ / TÜRKİYE

Erkut İnşaat Projeler Haritası

Erkut İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.