|   |  Eroğlu Emlak Yatırım Firması
Eroğlu Emlak Yatırım

Eroğlu Emlak Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 2

Eroğlu Emlak Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Eroğlu Emlak Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eroğlu Emlak Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eroğlu Emlak Yatırım Hakkında

Hakkımızda
 
40 yıllık tecrübenin tek çatı altında birleşmesi ile oluşan EROĞLU GROUP şimdiye kadar METAL ve GERİ DÖNÜŞÜM sektöründe edindiği saygınlığı bundan sonra KONUT, OFİS, REZİDANS projelerinde sürdürmeyi hedefliyor.
 
1974 yılından bu güne ER METAL ENDÜSTRİ GERİ DÖNÜŞÜM, ANKA ENDÜSTRİ GERİ DÖNÜŞÜM, YERMET TAŞIMACILIK, LOOP ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE ENERJİ SANAYİ TİC. AŞ olarak ticari hayatında süreklilik sağlayan EROĞLU GROUP, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmış ve inşaat sektöründe de bu başarısını daha ileriye taşımayı hedeflemiştir.
 
Şimdi ise bu başarıya bir yenisi daha ekleniyor. EROĞLU EMLAK YATIRIM İNŞAAT A.Ş başlı başına bir metropol olan, gün geçtikçe değeri artan, son yılların en gözde ilçesi ve cazibe merkezi olan Beylikdüzü’nde EROĞLU GROUP güvencesi ile ALİ AĞA SUİT ‘i inşaa ediyor ve sizlere hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyor.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Kalite politikamız, alanında uzman ve profesyonel ekipler ile çalışarak; inşaat sektöründe çağın ileri teknolojilerini kullanarak doğaya, çevreye ve insan hayatına saygılı projeler üretmek üzere şekillenmiştir. Koyduğumuz her tuğlada, sonlandırdığımız her projede, ilk günkü heyecan ile çalışarak müşterilerimizi her daim memnun etmek en büyük gayemizdir.
 
VİZYONUMUZ
 
Yeni projelerimiz ile kentin yaşam kalitesine ve marka değerine katkı yaparken, insanlara yaşamaya değer alanlar sunmak adına, başarılı projelerimizden ve müşteri memnuniyetinden aldığımız güç, deneyim ve organizasyon becerisi ile zamanında ve eksiksiz projeler üretmek Eroğlu Emlak ve Yatırım A.Ş olarak vizyonumuzun temelidir.
 
MİSYONUMUZ
 
Eroğlu Emlak ve Yatırım A.Ş. olarak konutlarımızı, insanlarımıza keyifli, kaliteli ve güvenli bir yaşam sunmak adına inşa ediyoruz. Faaliyetlerimizi yerine getirirken insana olduğu kadar doğaya da değer vermekte; yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere uyarak çevre kirliliğinin önlenmesi için yeni teknolojileri kullanmaya özen göstermekteyiz.

Tel: 0212 672 1903
Fax: 0212 672 9592
Email: info@erogluemlakyatirim.com
Adres: Akçaburgaz Mah. Uğurmumcu Cad. 1566 Sokak No:7 İstanbul / Esenyurt

Eroğlu Emlak Yatırım Projeler Haritası

Eroğlu Emlak Yatırım Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.