|   | 
Eroğlu Gayrimenkul

Eroğlu Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 10

Eroğlu Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Eroğlu Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eroğlu Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eroğlu Gayrimenkul Hakkında

BAŞKANIN MESAJI

İnsanlığın yaşam kalitesini artırmak için hedeflerimizi sürekli büyütüyoruz...

Eroğlu Holding olarak biz bir dünya markası olma rüyamızı; inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez temeli; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. 6 makine ile fason üretime başladığımızdan bu yana en önemli ilkemiz, insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere, misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizler, bugün uluslararası bir kurum olarak, aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz. Değişen ve her geçen gün daha çok küreselleşen dünyada; girişimin yeni ve gözle görülemeyen dengeleri; heves, dayanıklılık, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneğidir. Çok büyük başarılar ile sonuçlanan girişimlerin ortak bir özelliği vardır. Hepsi; araştırma ve geliştirmeye büyük pay ayırmakta, finans kaynaklarını doğru yönlendirmekte, piyasaya hakim firma uzmanlarını bünyesinde barındırmakta ve insan kaynaklarına gereken önemi vermektedirler. İşte holdingimizin hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü vardır. Son teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle yapılan makine yatırımlarının yanında, tüm bu teknolojileri anlamlı hâle getiren insan kaynağına da yatırımı ihmal etmemesinin katkısı büyüktür. Holding; eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını; sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.

Dünyada ve Türkiye'de kendi sektöründe 100 yıllık marka ve şirketlerle aynı konuma gelebilen grubumuz ve markaları, genç yaşının verdiği dinamizm ile daha da ilerilere gidecektir. Eroğlu Holding olarak hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamaktır.

Nurettin EROĞLU

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı

 

EROĞLU GAYRİMENKUL HAKKINDA

Sektörün klişelerini değiştirmek için gerekli olan her şeye sahibiz...

Eroğlu Holding'in tekstil ile başlayan, 30 yılı aşkın ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kağıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya, Muğla, Bursa ve Edirne’de projeler geliştiren ve geliştirmeye devam eden Eroğlu Gayrimenkul'ün gerçekleştirdiği ve 2017 yılına kadar tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2,6 milyon metrekareye ulaşmaktadır. Tekstilden gelen estetik anlayışını ve global arenada önemli başarılara imza atarak, tekstil sektöründe ilke edindiği 'marka yaratma' üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettirmeyi amaçlayan Eroğlu Gayrimenkul;  deneyimi ve sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün klişelerini değiştirerek yeni bir dönemin kapılarını açmıştır.

2008'de açılan Tekira AVM'nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009'da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, 2010'da ise Oksizen Konakları'nın daire teslimlerini yapmış ve İstanbul Lounge projesine imza atmıştır.

Eroğlu Gayrimenkul 2011 yılında; İstanbul Lounge 2, Yenimoda Evleri, Platform Merter, Florya Ekşinar Konakları, Ofishane, Harmony Towers projelerine başlamıştır.

2012’de Ofishane ve İstanbul Lounge projelerini tamamlayıp sahiplerine teslim etmiş, Erasta Antalya AVM projesinin de ilk etabını bitirip, hizmete açmıştır. Yine aynı yıl Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un inşaatına başlamıştır. 2013 yılının başında İstanbul Lounge 2 projesini tamamlayıp sahiplerine teslim eden Eroğlu Gayrimenkul, Antalya'da inşaatını tamamladığı ilklerin alışveriş merkezi Erasta Antalya AVM'yi de hizmete açmıştır. 2014’ün Haziran ayında Erasta Fethiye AVM'yi AVM zincirinin ikinci halkası olarak hizmete sokan Eroğlu Gayrimenkul, aynı yıl içinde Bursa'da hayata geçirdiği Harmony Towers projesini de sakinleriyle buluşturmuştur.

2015 yılında Edirne’de Erasta AVM zincirinin 3. Halkası olan Erasta Edirne AVM’nin inşaasına başlamış ve Yeni Moda Evleri’nin teslimlerini başlatmıştır.

Eroğlu Gayrimenkul yeni projeler geliştirerek hedeflerine emin adımlarla devam etmektedir.

 

ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin, resmi kuruluşların ve toplumun memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin odak noktasıdır.

Taahhütlerimizi en yüksek kalitede, hedef bütçe içerisinde ve zamanında tamamlayıp teslim ederiz.

Sürekli İyileştirme: Süreçlerimizi performans göstergeleri ile takip eder, uygunsuzluklar daha oluşmadan sistemimizi sürekli iyileştirmeye çalışırız. Sektördeki teknolojik yenilikleri ve olanakları yakından takip ederek kullandığımız malzeme ve imalat tekniklerini sürekli geliştiririz.

Kanunlara ve Mevzuatlara Uyum: Tüm faaliyetlerimizi T.C. yasaları ve hukuk kuralları çerçevesinde, yönetmelikler, düzenlemeler ve şartnamelere uygun olarak yürütürüz.

Yüksek Nitelikli Çalışanlar: Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hakim, bilgili, işini seven, yaptıkları her işten sorumluluk ve gurur duyan nitelikli ve kişisel çatışmalardan arınmış, hedeflere odaklı istekli bir takım olarak çalışırız.

Taşeronlarımızın gelişimi için de katkı sağlayarak onları eğitmeyi ve aynı prensipler doğrultusunda hareket etmeyi sağlarız.

İnsan Sağlığını Koruma: Projelerde ve hizmet sürecimizde insan sağlığı ve güvenliğini olumsuz etkileyebilecek tüm riskleri azaltmayı, çalışanları ve toplumu bilinçlendirmeyi asli işimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederiz.

Çevreyi Koruma: Tüm projelerimizde çevrenin en az oranda etkilenmesi ve kirlenmenin asgari oranda tutulmasını sağlamak amacıyla doğal kaynakları optimum seviyede kullanırız.

Olumsuz çevre etkilerini ve atıklarımızı azaltmak için proaktif yaklaşım sergileriz.

 

ORTAK DEĞERLERİMİZ

Eroğlu Gayrimenkul, hem çalışanları ve birlikte çalıştığı kurumları, hem müşterilerini, hem de oluşturduğu mekanlarda yaşayacak nihai tüketicileri ortağı gibi görmekte, onlar için en iyisini yaratmak amacıyla çalışmaktadır. "Estetik, konfor, yaşam kalitesi, çevreye saygı" değerlerine hassasiyet gösteren ve kendisiyle aynı pencereden bakabilen paydaşlarla işbirliği yapmaktadır. Eroğlu Gayrimenkul için bu ortak değerlerin, daima "ulaşılabilir ve sürdürülebilir" olması her zaman ilk sıradadır.

Eroğlu Gayrimenkul, aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif rol alarak, ortak çözümler yaratmaya değer vermektedir. AMPD Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği, AYD Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği, GYODER Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği, ULI-Urban Land Institute Eroğlu Gayrimenkul'ün üye olduğu ve aktif olarak çalıştığı ulusal ve uluslararası dernekler arasındadır.

MIPIM, GRI, URBAN, DUBAİ CİTY'SCAPE , Barcelona Meeting Point ise dünyadaki gelişmeleri yakından izlemek ve kendini dünya pazarlarına tanıtmak için katıldığı uluslararası aktivitelerden bazılarıdır.

 

İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimizin hedeflerine ulaşması için çalışanlarının kişisel özellik, bilgi ve beceri kapasitelerininin stratejik ve dinamik bir şekilde yönetilmesi, kaliteli insan kaynağının bulunması, geliştirilmesi, ödüllendirilmesi ve şirketimizin tercih edilen bir kurum olmasını sağlamak, doğru çözümler üreterek, sürekli ve vizyonel geliştirme çalışmalarımızı devam ettirmektir.

Tel: 0212 652 3232
Fax: 0212 451 0666
Email: info@eroglu.com
Adres: Zafer Mah. Çınar Sokak No:2 Kat:5 34520 Yenibosna İstanbul / Bahçelievler

Eroğlu Gayrimenkul Projeler Haritası

Eroğlu Gayrimenkul Projeleri

Eroğlu Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer