|   |  Eroğlu İnşaat Gayrimenkul Firması
Eroğlu İnşaat Gayrimenkul

Eroğlu İnşaat Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

Eroğlu İnşaat Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Eroğlu İnşaat Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eroğlu İnşaat Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eroğlu İnşaat Gayrimenkul Hakkında

*Eroğlu İnşaat Tarihçesi Hakkında 

İnsanların huzurlu ve mutlu tatiller geçirmelerini sağlayacak tatil köyü projelerini tanıtma vizyonu ile 2010 yılında kuruldu. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişmeleri takip ederek insanları doğru zamanda doğru yatırımlara yönlendirmek olarak belirledi.

Şirket kuruluşundan önce 2009 ve 2010 yılları arasında tanıtımlarına öncü olduğu tatil köyleri arasında Hattuşa Astyra Termal Resort & Spa ve Pamukkale Gül Termal bulunmaktadır. 2010 yılından bu yana tanıtım organizasyonları gerçekleştirilen Sarot Group’ un projeleri arasında Sarot Termal Vadi, Sarot Palace ve Sarot Country, Eroğlu İnşaat – Gayrimenkul‘ un nitelikli yatırım fırsatı sunduğu termal tatil köyü projelerindendir. Eroğlu İnşaat & Gayrimenkul hedefine ulaşmak için gerek duyduğu tanıtım, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet gibi birçok alanı bünyesinde barınmaktadır.

Bu birimler için alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler görev almaktadır. Eroğlu İnşaat – Gayrimenkul, tanıtım organizasyonlarını yaptığı tatil köylerini bugünün tercih edileni olarak değil geleceğin en iyi projesi olmaları yönünde değerlendirmektedir. Mekânı, konumu, değeri, geleceği, kaplıca suyunun kalitesi ve aktivite çeşitliliği yönünden tatil köylerinin yapısına en uygun kişileri bu tesislerle buluşturmaktadır.

Eroğlu İnşaat – Gayrimenkul devremülk satarken aynı zamanda sağlık ve yatırım satmakta, kişilere tatil yaparken sağlık ve para kazanma imkânı sağlamaktadır.

*Eroğlu İnşaat Projeleri

Göral Termal

*Eroğlu İnşaat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, Nazım Hikmet Blv., 34515 Esenyurt/İstanbul
Telefon: 0212 509 17 71
www.erogluinsaat.org/

Tel: 0212 509 1771
Fax: 
Email: info@erogluinsaat.org
Adres: Nazım Hikmet Bulvarı İstanbul / Esenyurt

Eroğlu İnşaat Gayrimenkul Projeler Haritası

Eroğlu İnşaat Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.