|   |  Eroğlu İnşaat Firması
Eroğlu İnşaat

Eroğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Eroğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Eroğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eroğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eroğlu İnşaat Hakkında

1959 yılında Ahmet Eroğlu tarafından tekstil sektörü ile çalışmalara başlayan Eroğlu Ailesi bulunduğu bölgede daha da büyüyerek, bölgesindeki kalkınmaları desteklemek adına, çağı takip ederek gelişme yolunda adımlar atmıştır.
 
1993 yılında Eroğlu TEKS. OTELCİLİK İNŞ.SAN.TİC.AŞ. olarak yola devam etmiştir.
 
Türkiye'nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına 2000 yıllarında inşaat sektöründe yer alma kararı vermiştir. Başta Gaziemir olmak üzere Çeşme, Narlıdere, Buca gibi İzmir'in canlı ve gözde ilçelerinde konut, villa projelerine imza atmıştır.
 
İnsan yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı amaçlayan firma, gerek arsa gerekse projede kullandığı TSE standartlarındaki malzemeleri ile marka haline gelmiş firmaları da yanına alarak yoluna devam etmiştir.
 
Hedefimiz
  Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurtiçinde büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak.
 
Prensibimiz
  Konularında iyi yetişmiş deneyimli insan kaynağı ile çalışarak tasarımda, üretim de, yapım da, montaj da ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamaktır.

Tel: 0232 251 11 11
Fax: 0232 252 09 09
Email: info@erogluinsaat.net
Adres: 9 Eylül Mah. Akçay Cad. No:169/B İzmir / Gaziemir

Eroğlu İnşaat Projeler Haritası

Eroğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.