|   |  Erol İnşaat Firması
Erol İnşaat

Erol İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 3

Erol İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Erol İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Erol İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Erol İnşaat Hakkında

Başkanın Mesajı

Erol ÇİVİCİ
Yönetim Kurulu Başkanı
İnşaat Mühendisi 


Atatürk Üniversitesi  Mühendislik Fakültesi'nden İnşaat Mühendisi olarak mezun olduğumda, iyi bir statikçi olmak istiyordum. Bu sebeple bir süre inşaat firmalarında çalıştıktan sonra 1996 yılında Erol İnşaat'ı  kurdum ve iyi bir proje bürosu olmak için çok çalıştık. Bir süre sonra bölgemizde en çok tanınan ve tercih edilen bürolardan biri olmuştuk. 

Projedeki tecrübemizi konut inşaatlarında değerlendirmek istedik. Önce apartmanlar, sonra da tamamen ailelerin  kent  yaşamını  tatile çeviren projeler yapmaya başladık.

Proje tecrübemizden dolayı, çok iyi projeler tasarladık, her bir metrekareyi çok iyi kullandık, ergonomik bölümler oluşturduk. Kesinlikle en kaliteli malzemeyi en iyi işçilikle buluşturduk. Her projemizi kendimiz yaşayacakmış gibi düşünerek yaptık.

Benim haricimde, inşaat mühendisi, mimar, teknikerlerden kurulu, ofisteki muhasebesine kadar profesyonel bir kadromuz var.

Mühendislik bilgimizi, aklımızı, enerjimizi ve en yeni teknolojileri bizi tercih  eden aileler için konut üretmekte kullanıyoruz. Bizi tercih ettikleri sürece bunu yapmaya devam edeceğiz. 

Erol İnşaat en güzel projeleri üreterek onlara  yeni bir hayat sunuyor.
Yeni hayatlarında aileleri ile birlikte mutluluklar diliyorum. 

 

Hakkımızda
 
Çağdaş teknolojiyle konforlu yaşam alanları üreten ve bölgesinde yapı sektörüne öncülük eden Erol inşaat, 
lider inşaat şirketlerinden biri olarak çevreye, insana ve geleceğe değer katan birçok başarılı projeye imza atmaktadır. 

Hayata kazandırdığı tüm projelerde çevreye ve insana olan saygısının altını çizmekte ve yaşamı doğayla buluşturmaktadır. 

Erol İnşaat, tüm projelerinde modern teknolojileri kaliteli yaşamların emrine sunarak, ülkemizin yaşamaya değer her noktasında konforlu mekanlar oluşturmaya devam edecektir. 

Tarihçe
 
Erol İnşaat Ltd Şti. 1996 yılında İnşaat Mühendisi Erol Çivici tarafından Kdz Ereğli'de kurulmuştur. 

Kdz Ereğli'de konut, sanayi tesisleri ve alışveriş merkezleri olmak üzere pek çok proje hizmeti vermiş ve kısa zamanda bölgesinde en çok tercih edilen proje firmalarından biri olmuştur.

Proje deneyimlerini konut yapımına da aktaran Erol İnşaat,  yapmış olduğu kent yaşamını tatile çeviren konut projeleri ile en çok tercih edilen inşaat firmalarından biri olmuştur.

Erol İnşaat'ın pek çok projesi,  henüz proje safhasındayken yada inşaat aşamasındayken tamamı Erol İnşaatı tercih eden  aileler tarafından satın alınmıştır.

20 yılı aşkın süredir mutlu aileler için elit evler inşa eden Erol İnşaat,  müşterilerine modern yapı teknolojileriyle üretilmiş , güvenli ve iyi dizayn edilmiş konutlarda yeni bir hayat sunmaktadır.

Ülkemizin en güzel bölgelerinden biri olan Alaçatı'da Windrose Alaçatı Projesi ile Alaçatı'nın en güzel taş evlerini inşa ederek, “Alaçatı Taş Evi” konseptinin en iyi örneklerini sunmuştur.

Erol İnşaat, Kdz Ereğli'de Batı Karadeniz Bölgesi'nin en butik projesi  olan Elit Kent ile yeni bir yaşam konsepti sunmuş, Elit Pera , Elit Vizyon ve Elit Flora ile  sonraki projelerini de aynı standartlarda devam ettirmiştir.

Elit 360 projesiyle ile kent yaşamını  beş yıldızlı bir tatil köyünün konforuyla birleştirerek, günlük yaşamı tatil havasına büründürmüştür.

Çağdaş teknolojiyle konforlu yaşam alanları üreten Erol İnşaat, bölgesinde inşaat sektörüne yön veren lider İnşaat firmasıdır.

Telefon: 0372 322 0904
Fax: 0372 322 0904
Email: info@erolinsaat.com.tr
Adres: Müftü Mah. Nimet Hoca Sok. No:22 Kat:1 Kdz.Ereğli

Erol İnşaat Projeler Haritası

Erol İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.