|   |  Ersa inşaat Firması
Ersa inşaat

Ersa inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

Ersa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ersa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ersa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ersa inşaat Hakkında

ER-SA İNŞAAT, 2009 yılında İstanbul – Esenyurt”un prestijli konut projelerinden biri olan ve proje kapsamında 850 konut, ticari alan ve sosyal tesislerin bulunduğu ACUN KENT ve 2012 yılında 1.648 konut ünitesi, 8.000 m2 ticari ünitesiyle SAMSUN TOWERS “ı da Esenyurt”ta hayata geçirmiştir. Yapımı tamamlanan ARNAVUTKÖY-TAŞOLUK BAHÇELİ KONUTLARI/ 103 Villa hizmete açılmıştır.

 
Taahhüt projelerinde de çok önemli deneyime sahip olan ER-SA, AVRUPA BİRLİĞİ KOORDİNASYON MERKEZİ (İstanbul – Karaköy) – ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İSTANBUL İL MÜDÜRLÜĞÜ KONFERANS SALONLARI (İstanbul – Beşiktaş) – TRAKYA ÇATALCA DOĞA ve TURİZM KORUMA UYGULAMA PROJELERİ - TÜRKTELEKOM BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ NOK MERKEZLERİ (Ankara – Trabzon – Erzurum – Ordu) TOPLU KONUT ve ÇARŞI BİRİMLERİ(İstanbul Hadımköy) SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ 0-2 YAŞ YENİDOĞAN ÜNİTELERİ (İstanbul –Bahçelievler) ve ÇEVRE DÜZENLEMELERİ projelerini tamamlamış olup, inşaatlarına devam etmektedir. İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği farklı konseptlerdeki projeleriyle kusursuzluğu hedef alan ER-SA, pazar analizleri, fizibilite ve mimari seçimlerin yanı sıra finansman modelleri de geliştirmektedir. İnşa ettiği tüm konut projelerinde yaşama değer katmak amacı ile standartları daha da yükselten ER-SA, kamu projelerinde de kalitesi ve teknolojisi ile topluma hizmet edecek mekanlar inşa etmektedir. inşaatı yaşama kazandıran ER-SA , rezidans, alışveriş ve yaşam, nitelikli kamu binaları, sanayi tesisleri gibi birçok projeyi Türkiye'ye ve dünyaya kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.

Tel: 0212 596 0066
Fax: 0212 596 0299
Email: info@er-sa.com.tr
Adres: Talatpaşa Mah. Fatih Sultan Cad.1049.Sok No :1/D İstanbul / Esenyurt

Ersa inşaat Projeler Haritası

Ersa inşaat Projeleri

Ersa inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.