|   |  Ersa Yapı Firması
Ersa Yapı

Ersa Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 1

Ersa Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ersa Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ersa Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ersa Yapı Hakkında

Hakkımızda
Şirket kurucularının 1988 yılından itibaren inşaat sektörünün altyapısında oluşturdukları işgücü, kazanılan tecrübe ve deneyimleri ile 1995 yılı itibariyle şirket olarak sektörde hizmet etmeye başladı. 2003 yılından itibaren büyüyerek, ERSA İNŞAAT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. kurarak sektördeki iyi projelerde, gerek yapım ortaklığı gerek yüklenicilik yaparak, hizmet vermiştir. 2008 yılından itibaren ERSA YAPI PAZARLAMA TİC.A.Ş. olarak sektörde önde gelen projelerde çalışmalarına devam etmektedir.
 
Vizyonumuz
Müşteri odaklı çalışmayı ve değişen taleplere adapte olmayı amaç edinen, kaliteyi her zaman en üst düzeyde tutma arzusu sebebiyle, sürekli gelişen malzemeleri takip eden ve uyumlu ekip çalışmasına önem veren, iş gücümüzü paylaştığımız işleri kendi işimiz olarak benimseyerek çözümler üreten, her zaman çözüm odaklı çalışan ve zamanında teslime önem veren yapımızla, sektördeki öncü kuruluşların arasında olmaktır.
 
Misyonumuz
Sahip olduğu tecrübeli ve nitelikli iş gücünü daha da geliştirip, çağdaş ve kurumsal bir yapı oluuturarak sektörün öncü şirketlerinden olmak; Türkiye'de ve yurtdışında işyeri, alış veriş merkezi, konut ve bu gibi gayrimenkulleri inşa etmek veya ettirmek ve müşterilerinin kullanımına sunmak için gerekli organizasyonları yapmaktır.
 
Strateji
ERSA YAPI A.Ş. belirlediği hedeflere ulaşmak ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmek için, öncelikle insan odaklı olarak çalışmalarını sürdürmek, Sektördeki gelişmeleri Türkiye ve Dünya üzerinde takip etmek, ürettiği gayrimenkullerde hiç bir zaman kaliteden ödün vermemek, Yapım ortaklarının, müşterilerin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak. Kültürün ve Çevrenin korunması işin azami çabayı göstermek, çalışanlarına, müşterilerine, ortaklarına ve tüm proje paydaşlarına daima dürüst davranmak. Her türlü sorunda probleme değil çözüme ortak olmak. Yapım ortakları ve diğer çalışanlar ile beraber devamlı koordineli bir şekilde çalışmak. Yapılan imalatın zamanında teslimine önem vermek.

Tel: 0212 488 5570
Fax: 0212 488 5572
Email: info@ersayapi.com
Adres: Olimpa Rezidans 34480 İstanbul / Başakşehir

Ersa Yapı Projeler Haritası

Ersa Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.