|   |  ERT.A İnşaat Firması
ERT.A İnşaat

ERT.A İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 1

ERT.A İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, ERT.A İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ERT.A İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ERT.A İnşaat Hakkında

1999 yılında kurulan ve Alanya merkezli Ert.A AS, Alanya ve Türkiye de 400 ün üzerinde konut inşa etmiş ayrıca sinema,bowling,alış veriş mağazaları ve yüzlerce konut dekorasyonunu ve tadilatını yapmış konusunda uzman bir inşaat ve gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. 19 ülke 400’den fazla müşterisine hizmet vermiş ve müşteri memnuniyetini sağlamıştır.
 
Ert.A AS bünyesinde sektördeki en iyi ve en fazla satış yapan Müşteri Temsilcileri çalışmaktadır.
Ert.A AS 1999 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunması ile tanınır.
Ert.A AS’ in Türkiye’deki portföyüne www. ertaas.com dan giriş yapıp ulaşabilirsiniz.
Ert.A AS Müşteri Temsilcilerine en son pazarlama teknikleri ile sektörde kendilerine en önde yer edinmelerini sağlayacak misyon ve vizyonumuza uygun olabilmeleri için en iyi kariyer eğitimlerini almalarını sağlar

MİSYONUMUZ
 
Hizmette kaliteyi bir değer olarak kabul etmek; bilgi destekli karar verme kültürünü geliştirmek, bilim ve gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamaktır.
 
VİZYONUMUZ
Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat, dekorasyon,gayrimenkul danışmanlığı konularında Uluslararası ve Türkiye’de; Müşterilerimize yeteneklerimiz ve çalışmalarımızla  zamanında, ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak ve bu hizmetlerin gelişiminin ve sürekliliğini sağlamaktır.

Tel: 0242 514 0990
Fax: 0242 514 2782
Email: info@ertaas.com
Adres: Çevre Yolu Caddesi 60. Sokak no:3/9 Oba Antalya / Alanya

ERT.A İnşaat Projeler Haritası

ERT.A İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.