|   |  Ertaş İnşaat Firması
Ertaş İnşaat

Ertaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ertaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ertaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ertaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ertaş İnşaat Hakkında

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Ertaş Mimarlık, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar 150’e yakın konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır. 1000’den fazla mimari ve statik projeye imza atmıştır.

Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar kapsamaktadır. Finans gücünü, topluluk içeresindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren Ertaş Mimarlık, taahhüt sektörünün yanı sıra inşaat ve diğer imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

Amacımız

Kurulduğundan buyana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçmeyeceği ‘güven’ ilkesi ve ‘kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olan Ertaş mimarlık gelecekteki başarılarının meyvelerini sosyal, kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.

Biz Kimiz

İnşaat sektöründeki gelişmeleri dikkatle takip eden , ülkeler arası ilişkilerin taahhüt sektörünün önemine inanan Ertaş Mimarlık, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı projelerle iz bırakmaya devam edecektir.

Telefon: 0212 655 9998
Fax: 0212 655 9998
Email: info@ertasmimarlik.com.tr
Adres: Mall Of İstanbul Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:7/ E Kat 26/177 Başakşehir /İSTANBUL 34560

Ertaş İnşaat Projeler Haritası

Ertaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.