|   |  Ertaş Ulusoy inşaat Firması
Ertaş Ulusoy inşaat

Ertaş Ulusoy inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Ertaş Ulusoy inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ertaş Ulusoy inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ertaş Ulusoy inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ertaş Ulusoy inşaat Hakkında

1 Nisan 1982 tarihinde İstanbul merkezli kurulmuş bulunan Ertaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ana Faaliyet alanı inşaat sektöründe her türlü alt yapı, endüstriyel ve yönetim tesisleri, konut vb. projeleri ile bağlantılı mühendislik, taahhüt ve müşavirlik işlerini yurtiçi ve yurt dışında gerçekleştirmek ve yine bu sektörler ile ilgili olarak, her türlü konut yapım,alım ve satımını ve mümessilik hizmetlerini yürütmek olarak belirlenmiştir.
 
Ergüz Şirketler Topluluğu üyesi olan Ertaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin göstermiş olduğu yüksek gelişme trendi sonucu sektörün en başta gelen firmalarından biri haline gelmesi ve daha büyük çaplı işlere yönelmesi, özellikle kısa vadede grup içi yatırımlara yönelik olarak yeni bir şirket ihtiyacı doğurmuştur.
 
İşte bu ihtiyacı karşılamak üzere kurulmuş olan Ergüz Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Türk Henkel Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.nin Endüstriyel Yapıştırıcılar ve yapı Kimyasalları Bayiliğini’de alarak sektöre yönelik pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.
 
Ergüz Şirketler Grubu’nun diğer bir üyesi olan Ergüz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Ünvanı altında faaliyete başlamıştır.
Sektörde Tamamıyla bağımsız olarak faaliyet göstermek üzere yapılandırılmış olan Ertaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ödenmiş sermayesi 2004 yılı itibariyle
4.000.000.000.000 (Dört Trilyon) TL. (4.000.000 YTL) 'dir.

Tel: 0216 357 4027
Fax: 0216 355 1894
Email: ertas@ertasinsaat.com
Adres: Güzel Sok. Bilkan Apt. No:11 D:5 İstanbul / Kadiköy

Ertaş Ulusoy inşaat Projeler Haritası

Ertaş Ulusoy inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.