|   |  Ertemel İnşaat Firması
Ertemel İnşaat

Ertemel İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Ertemel İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ertemel İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ertemel İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ertemel İnşaat Hakkında

 

 

KURUMSAL

 

 

Sektörde standartların üzerinde müşteri memnuniyetini hedef alan ERTEMEL OTOMOTİV LTD ŞTİ; Otomotiv Satışı ve Satış sonrasındaki kaliteli ve güvenilir yaklaşımı, geniş hizmet geniş hizmet yelpazesi ve ulaştığı müşteri kitlesi ile sektörde önemli bir yere sahiptir.
 
Firmamız 1985 yılından itibaren otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. 1985 yılında Laleli Gençtürk Caddesinde faaliyete başlayan firmamız sonrasında Oğuzhan Caddesi ve Vatan Caddesi şubeleriyle faaliyetine devam etmiştir. 2009 yılında galerilerin şehir dışına çıkartılması kararı sonrasında tüm firmalarını bünyesinde toplayıp İstoç Oto Ticaret Merkezi E Plazada ERTEMEL GROUP tabelası altında hizmet vermektedir. Ertemel GROUP Otomotiv , İnşaat, Müşavirlik, Bilişim alanlarında hizmet vermektedir. Grubun amiral gemisi olan Otomotiv sektöründe yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile sıfır km araç ithalatı ve ikinci el alım satımı gerçekleştirmektedir. 
 
Türkiye’deki alışılagelmiş galericilik yapısının dışında çok markalı, farklı bir yapıyla müşterilerinin ve sektörün beklentilerine modern, yenilikçi, güvenilir bir şekilde karşılık verme amacında olan Ertemel Otomotiv, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım benimsemiştir
 
Aynı zamanda otomotiv sektörü ile bağlantılı grup şirketlerinden olan Ertemel Trafik Müşavirliği; bünyesindeki Sigorta acentelikleri ile kasko, trafik, ev, konut, deprem vb. gibi sigortacılık hizmetleri sunulmaktadır.
 
Misyonumuz
Hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır. En iyi olmaktan kastımız; 
 
Ülke değerlerini ön planda tutan ve kalkınmasına önem veren,
Müşterilerinin memnuniyeti için sürekli gelişimlerde bulunan,
Tercih ve referans gösterilebilecek bir marka olabilmektir.
 
Vizyonumuz
Tercih ve tavsiye edilen, başarıya odaklanmış, dürüst ve herkesin takdir edeceği lider bir kuruluş olmak. Ertemel Group; yenilik ve değişimlere yatkın, girişimcilik yeteneğine sahip, genç, risk almaktan korkmayan, yeniliklerden faydalanan, kendini yetiştiren personelden oluşan, bir gelecek oluşturma amacıyla; takım çalışmaları ve öneri sistemini destekleyen bir kültür, geçmişten geleceğe kurumsallaşmış bir grup olma yolunda planlamalar yapmakta ve uygulamaktadır.
 
Değerlerimiz
Ortak etik değerlerimiz, "Üstün hizmet ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini çalışma prensibi haline getirerek hizmet verdiğimiz müşterilerimizle, birbirimizle ve toplumla etkileşimimizin esaslarını ve Ertemel Group ortak kültürünün temel yapı taşlarından birini oluşturur. Etik olarak doğru olanı yapmanın, müşterilerimize, birbirimize ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmenin yolunu gösteren temel değerlerimiz; 
 
Ülke değerlerini ön planda tutarak, ülke kalkınmasına önem vermek,
Takım ruhu ile birlikte birbirimize karşı saygı duygusunu, nezaket ve destek ortamını güçlendirmek ve yaşatmak,
Dürüstlük, sadakat,
Hayal gücü, yaratıcılık ve gerçekçilik,
Mükemmeliyetçilik,
Azim ve heyecan,
Değişime yatkınlıktır. 
 
Etik kurallarımız
Ertemel GROUP temel değerleri; dürüstlük, sadakat ve iş ahlakıdır. Yöneticiler ve çalışanlar tüm iş ilişkilerinde ve iş yerinde bu temel değerleri gözeterek, Ertemel GROUP itibarını en yüksek düzeyde tutmakla yükümlüdürler.

Tel: 0212 659 8380
Fax: 
Email: info@ertemelinsaat.com.tr
Adres: İstoç Oto Market E-plaza No.10 Bağcılar. Mahmutbey Mh İstanbul / Bağcılar

Ertemel İnşaat Projeler Haritası

Ertemel İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.