|   | 
Eruz Yapı

Eruz Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 2

Eruz Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Eruz Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eruz Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eruz Yapı Hakkında

Eruz Yapı,
Sektöre köklü bilgi birikimine sahip ve dinamik bir ekiple 2009 yılında katılmıştır.

Modern bakış açısı ve yenilikçi ruhu ile Eruz Yapı, ileri teknoloji ve kalite anlayışını bir araya getirerek sektörde fark oluşturacak bir konumda yerini almıştır. Önceliğimiz; müşteri memnuniyetini sağlayıp, yaşam kalitesini yüksek tutmaktır. Projelerimizde; en ince detaylara bile büyük önem vererek, daima mükemmelliği ön planda tutmaktayız.

Sektöre bakış açımız
 
Ne Yapıyoruz?
Eruz Yapı olarak modern bakış açımız ve yenilikçi ruhumuzla, ileri teknoloji ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerimize yaşam alanları inşaa ediyoruz.
 
Misyonumuz
İnşaat sektöründe örnek kabul edilerek ve yeni girişimciler tarafından model olarak gündeme gelmek amacıyla; büyüme trendimizi, sinerji çerçevesinde sağlayarak, geleceğin lider firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz.
 
Vizyonumuz
Değişime ve yeniliklere açık olmakla birlikte; kalite, güven ve saygınlık öncelikli değerlerimizdir. Amacımız; topluma ve gelecek nesillere değer katacak yatırımlar yapmaktır.

Tel: 0232 483 6688
Fax: 0232 483 6688
Email: info@eruzyapi.com
Adres: Yeşillik Caddesi No : 236 Onur Bilgen Plaza B blok Kat : 3 İzmir / Karabağlar

Eruz Yapı Projeler Haritası

Eruz Yapı Projeleri

Eruz Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer