|   |  Eryap İnşaat Firması
Eryap İnşaat

Eryap İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 1

Eryap İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Eryap İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eryap İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eryap İnşaat Hakkında

 ERYAP İnşaat ve Ticaret A.Ş, yüklenici olarak askeri bina ve özel askeri tesisleri yapmak için 1989 yılında kurulmuştur. Firmamız özellikle Milli Savunma Bakanlığı, NATO Enf. Dairesi tarafından açılan ihalelere girmekte ve inşaat işlerini taahhüt etmektedir. NATO İnşaat işlerinin yanı sıra Firmamız, kendi malı olan arsalar üzerinde teknolojik ofis binaları da yapmıştır.
         
        ERYAP İnşaat ve Ticaret A.Ş kurulmadan önce, şirketin en büyük ortağı Sayın Erkan Yılal, 1965'ten beri yukarıda zikredilen işveren için benzer başarılı inşaat işleri yapmıştır. 1989 yılından sonra şirket faaliyetlerine ERYAP İnşaat ve Ticaret AŞ adı altında devam etmektedir.
        
         Uçak sığınakları dahil yapılan NATO inşaat işleri, altyapı, mekanik ve elektrik / elektronik aletler bakımından özel teknoloji, yüksek kalite ve güvenlik gerektiren seçkin işlerdir. Ayrıca gizlilik nedeniyle, yüklenicilerin NATO Güvenlik Sertifikalarına sahip olmalarını gerektirir.

Tel: 0312 440 7963  
Fax: 0312 440 6385
Email: eryap@eryap.com.tr
Adres: Mutlukent Mahallesi 1943. Cadde No:14  Ümitköy Ankara / Çankaya

Eryap İnşaat Projeler Haritası

Eryap İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.