|   |  Erzincan Konut Projeleri
Belirlediğiniz kriterlerde proje bulunamadı, kriterlerinizi azaltarak tekrar deneyebilirsiniz.
Erzincan Şehrini Favorilerime Ekle

Erzincan Güncel Konut Projeleri

Erzincan Konut Projeleri

 İlimizde belediyenin kuruluşunun 1871 yılı olduğu tahmin edilmektedir. Depremler sebebi ile yok olan arşivler, bu tarih hakkında kesin bilgi, belediye başkanları hakkında malumat sahibi olmamızı engellemiştir. Ancak 1923 yılından sonra Cumhuriyetin ilanı ile belediye başkanlarının isimlerine ve haklarında kısa bilgilere ulaşılabilmiştir 

1973 Yılında Doğdu. İlköğrenimini Erzincan Bahçelievler İlkokulunda, orta öğrenimini Erzincan Kazım Karabekir Lisesinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. Erzincan Meslek Yüksek Okulu Makine programında iki yıl okutmanlık yaptıktan sonra aile şirketinde ticari hayatını sürdürdü. AK Parti kurucu İl Başkanlığı görevini yaptı.Bu görevini 6,5 yıl sürdürdü. 2009 - 2014 yılları arasında Erzincan Belediye Başkanlığı görevinde bulundu. Yüksel ÇAKIR evli ve 4 çocuk babasıdır. 

Erzincan'dakilerin dışında Türkiye’deki tüm markalı lüks projeleri görmek için konut projeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.