|   |  Esas Gayrimenkul Firması
Esas Gayrimenkul

Esas Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 2

Esas Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Esas Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Esas Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Esas Gayrimenkul Hakkında

Faaliyetine 2009 yılında ticari gayrimenkul projelerine yatırım yaparak başlayan Esas Gayrimenkul, bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 100 milyon ABD doları tutarında yatırım gerçekleştirmiştir. Esas Gayrimenkul, farklı coğrafyalarda, farklı alanlardaki gayrimenkul projelerine yatırım yaparak gayrimenkul portföyünü geliştirmeyi hedeflemektedir. 

Esas Gayrimenkul, güçlü marka değeri, kendine özgü yatırım anlayışı ve 100 milyon Euro büyüklüğündeki öz sermayesi ile yurt içindeki ve yurt dışındaki gayrimenkul fırsatlarını yakından takip etmektedir. 

Esas Gayrimenkul, günümüzün rekabetçi piyasa şartlarında, yeni gayrimenkul projelerine yatırım yapacak yeterli sermaye ve bilgi birikimine sahiptir. 

Gayrimenkul departmanı tarafından seçilen yatırım fırsatları, yönetim kurulu üyelerinden oluşan yatırım komitesi ve finans ekibi tarafından özenle incelenmektedir. Yatırım komitesi tarafından önerilen projelerin değerleme ve fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra, projeler yönetim kurulu onayına sunulmaktadır.

Tel: 0 216 681 8500
Fax: 0 216 681 8560
Email: 
Adres: Esas Plaza, Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok No:29 34805 İstanbul / Beykoz

Esas Gayrimenkul Projeler Haritası

Esas Gayrimenkul Projeleri

Esas Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.