|   |  Eşbah Yapı Yatırım Firması
Eşbah Yapı Yatırım

Eşbah Yapı Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 6

Eşbah Yapı Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Eşbah Yapı Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eşbah Yapı Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eşbah Yapı Yatırım Hakkında

KURULUŞ 1994
 
Eşbah Yapı Yatırım Anonim Şirketinin temelleri 1994 yılında Kurucu ve Onursal Başkan Osman EŞBAH tarafından İstanbul, Merter'de atılmıştır.
 
Ticari Gayrimenkul Pazarlama (2001)
2001 yılına gelindiğinde firmamız adresini İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşıyarak burada bulunan 36 adet sanayi sitesinin toplam 7.000.000 metrekare arazi üzerinde kurulu ticari gayrimenkullerinin pazarlamasını yapmaya başlamıştır. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi kuruluşundan itibaren yerli ve yabancı birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Tam bir sanayi üssü haline gelen İ.O.S.B. içerisinde ki mevcut firmalar, yaptıkları ihracat ve sağladıkları istihdam ile Türkiye Ekonomisinin gelişmesine büyük oranda katkı sağlamaktadır.
 
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (2004)
Firmamız vermiş olduğu gayrimenkul danışmanlık hizmetleri neticesinde farkına vardığı ticari ve endüstriyel gayrimenkule dair eksiklikleri tamamlamak için yeni projeler üretmek üzere çalışmaya başlamıştır. İş dünyasında kazanmış olduğu güven ile birçok sektörden farklı iş kollarını bir araya getirerek Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları kurmuştur. Part-time ortaklık olarakta adlandırdığımız bu sistem ile sanayici ve iş adamlarımız kendi işlerine yapmış oldukları yatırımların yanı sıra gayrimenkul sektörüne de kârlı yatırımlar yaparak büyümelerine hız kazandırmışlardır.
 
Gayrimenkulde "34" Konsepti (2013)
 
Tarihler 2013 yılını gösterdiğinde Türkiye'nin kalbi olan İstanbul şehrinin izlerini projelerimiz de yaşatabilmek adına 34 Konsepti oluşturulmuş ve bu şehre değer katacak yenilikçi ve doğa ile özdeş mimariye sahip projeler planlanarak hayata geçirilmeye başlanmıştır. Yapımına 2014 yılında başlanan ve başlanacak olan bu projeler şuan ticaretin kalbi İstanbul'da bölgesel olarak ihtiyaç duyulan imalat-depolama-showroom ve ofis alanları ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır. "34" konsepti ile oluşturulan güncel projelerimiz sırasıyla metro 34, tem 34 ve plaza 34 adını almıştır.

Tel: 0212 671 5797
Fax: 0212 549 5037
Email: info@esbahyatirim.com
Adres: Demirciler Sitesi A-1 Blok NO: 2/B İkitelli OSB İstanbul Başakşehir

Eşbah Yapı Yatırım Projeler Haritası

Eşbah Yapı Yatırım Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.