|   |  Esbey Mimarlık Firması
Esbey Mimarlık

Esbey Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 3

Esbey Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Esbey Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Esbey Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Esbey Mimarlık Hakkında

KURUMSAL

 

“Bugünün ve Yarının Markası”

2013 yılında kurulmuş olan Esbey Mimarlık İnşaat LTD.ŞTİ. geçmişinde 35 yıllık ticari deneyimi olan Celiloğulları Grup markasının inşaat dalıdır. Yılların vermiş olduğu güven, itibar, kalite anlayışından taviz vermeden kurulduğu günden bugüne müşterinin beklentilerinden ilham alırken, beklentilerin ötesinde nitelikli ve evrensel kaliteye sahip  projelere imza atmaktadır. İnsana ve doğaya verdiği değerlerden yola çıkarak, doğaya dost ve insan hayatını kolaylaştıran modern yapılar inşa etmektedir. Esbey Mimarlık, işindeki kaliteyi profesyonel, adil, dürüst ve bilgili ekibine borçludur. Yapılarında fonksiyonellik ve estetik bütünlüğünün sembolü olan projeler, Esbey Mimarlığı bugünün ve yarının markası haline getirmiştir.

 

Celiloğulları, kömür sektöründe Konya ili ve çevresinde zirvedeki yerini korumaktadır. Celiloğulları gibi Esbey Mimarlık da 2013’den bugüne hızla büyümekte ve faaliyet alanını genişletmekte olup; Türkiye genelinde Otel, Ticari İş Merkezi, Prestijli Konut projeleri v.b alanlarda projeler üretmektedir. Bugüne kadar inşa edilen yaşam alanlarındaki müşterilerin, Esbey Mimarlığa  karşı duydukları güvenle gelen memnuniyet, gelecekte gerçekleştirilecek projeler için, Esbey Mimarlığa güç ve enerji kaynağı olmaktadır.

 

1978
Takvimler 1978 yılını gösterdiğinde Celiloğulları kömür sektöründe hizmet vermeye başladı.
 

2013
Celiloğulları, 2013 yılında faaliyet alanını genişleterek inşaat sektörüne giriş yaptı.

 

2016
Bugün gelinen noktada ilk günkü heyecanını koruyan Esbey Mimarlık, faaliyet gösterdiği alanlarda her geçen gün daha profesyonel hizmet anlayışıyla bugünü yarına taşımaktadır.

 

Misyonumuz

Değerlerinize Değer Katıyoruz…
Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemizde mimarlık ve inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı güvenle yapmaktayız.
Standartları değiştiren proje anlayışıyla Esbey Mimarlık , pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinciyle çalışmaktadır.
Esbey Mimarlık ile yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon izlemektedir.

 

Vizyonumuz

Hayallerinizin Temelinde Biz Varız …
Esbey Mimarlık hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
Kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile inşaat ve taahhüt işlerinde sektördeki yerini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Konut sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

 

Kalite Politikamız

Güven Yapımızda Var …

İnsanının içinde yaşadığı çalışıp üretim yaptığı en sağlam , en ekonomik yapıları en kısa sürede inşa etmek.
İşi hatasız ve zamanında yaparak mükemmele ulaşmak ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek.
Tüm çalışanlarının her seviyede kaliteye katılımını sağlamak.
Kalite düzeyini artırmak, maliyetleri düşürmek ve karlılığın artırılmasını sağlayacak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak.
Üstlenmiş olduğumuz ihaleli ve özel inşaat İşlerinde; kaliteli, sağlıklı, projeye tam uyumlu ve kusursuz imalat yapmak, modern yapılar üretmektir.

Telefon: 444 42 40
Faks: 0332 322 1868
Email: bilgi@esbeymimarlik.com
Adres: Şefikcan Cad. Şeker Mah. No:19/A Selçuklu / KONYA

Esbey Mimarlık Projeler Haritası

Esbey Mimarlık Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.