|   |  Eşin Group Firması
Eşin Group

Eşin Group

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 5

Eşin Group, konut, ofis ve residence projeleri, Eşin Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eşin Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eşin Group Hakkında

Müşteri beğeni ve taleplerini dikkate alarak yolumuza devam ediyoruz..Mutlu ayrılan bir müşterinin en iyi reklam ve en iyi referans olduğunun bilincindeyiz.Sadece satarken değil ürün ve hizmetin siz değerli müşterilerimize ulaşmasından sonra da sizle olmaya devam ediyoruz.

1978 Yılından beri iş hayatına yön veren Türkiye'nin güzide firmalarından biri olan Eşin Group bünyesinde,

Eşin İnşaat Ltd,
Didima Turizm ve Taşımacılık Ltd.,
Adiloğlu Gıda Ltd.,
Eşin Hukuk Bürosu ,
Eşin Yatırım ve Danışmanlık ,


firmaları ile aldığı emaneti taşımaya devam etmektedir.Hacı Adil Eşin tarafından temelleri atılan bu şirketler gurubu yeni neslin temsilcisi ve Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan EŞİN tarafından günümüz şartlarına ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yoluna devam etmektedir.Gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında yaptığı çalışmalarla ismini uluslararası arenada duyurmuş saygın bir firmadır.Halka sunduğu bütün mal ve hizmetlerin arkasında durarak süreklilik ve memnuniyeti kendisine felsefe edinmiştir.

Eşin Group olarak Profesyonel ve Deneyimli Kadromuzla ilk günden bu güne kadar hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşaa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. 
Biz, Eşin Group olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşaa etmeye; işlevsel ve estetik açıdan birebir örtüşen güvenli ve huzur dolu yuvalar kurmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz:
Tüm projelerimizde gücümüzü müşterilerimizin memnuniyetinden alarak bir sonraki projemizde daha da iyilerini yapmak için var gücümüz ile çalışıyoruz...
Misyonumuz, çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan Eşin Group, güvenilirliğini sağlayarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdüren, yeniliklere açık ve sürekli gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz:
Tüm projelerimizde gücümüzü müşterilerimizin memnuniyetinden alarak bir sonraki projemizde daha da iyilerini yapmak için var gücümüz ile çalışıyoruz...
Vizyonumuz İnşaat bilimin önderliğinde modern teknolojiyi en üst seviyede kullanarak hayatı kolaylaştıran, kaliteyi arttıran ürünler sunarken çalışanlarımızın da mutluluğunu önde tutarak ufuk çizgimizi sürekli genişletmektir.
Müşterilerimize hizmeti ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı bir biçimde sunarak; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan firmamız insana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı bir yer edinmiştir.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, ve toplumun talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, yapmış olduğumuz projelerde yeşil alan ve sosyal tesislerle donatmış müşterilerinin kendini yaşadığı yere ait hissetmesine, komşuluk ve arkadaşlık ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunmuştur.
Kısaca Eşin Group olarak kendimizi, uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı üretirken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlarda da söz sahibi olmaya adadık.

Değerlerimiz:
Gücümüzü Müşteri Memnuniyetinden Alıyoruz.
Tüm projelerimizde gücümüzü müşterilerimizin memnuniyetinden alarak bir sonraki projemizde daha da iyilerini yapmak için var gücümüz ile çalışıyoruz...
Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak. 
Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna zarar vermeden uyum sağlamak 
Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek. 
Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek. 
Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkı sağlamak.
Gerek doğal afetler gerek asayiş açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek.

Kalite Politikamız:
Kaliteden ödün vermeyen yapımız her zaman projelerimizde en kaliteyi kullanmayı özenle seçiyor olmamız bizi Eşin Group yapan nedenlerden birisidir...
Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak.
Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak. 
Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak. 
Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek. 
Her seviyede eğitimli insan kalitesine verdiği önemle çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak.

Tel: 0256 212 7060
Fax: 
Email: info@esingroup.com.tr
Adres: Mesudiye Mh. Batı Gazi Blv. No:188/B Aydın

Eşin Group Projeler Haritası

Eşin Group Projeleri

Eşin Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.