|   |  Esinder Yapı Firması
Esinder Yapı

Esinder Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Esinder Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Esinder Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Esinder Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Esinder Yapı Hakkında

KURUMSAL

Kurum Profili Kentsel alanlarimizi olusturan yapilarimiz zaman içerisinde sosyal, fiziksel, ekonomik ve çevresel erozyona ugrayarak sosyal kent dokusundan uzaklasip yasanmasi zor alanlara dönüsmektedir. ESINDER YAPI A.S. bu sosyal kent dokusundan uzaklasmis, birçok nedenle ekonomik ömrünü tamamlayan bu yapilari, yeni ve uzun vadeli planlama ilkeleri dogrultusunda en sosyal, en yasanilabilir hale getirebilmek adina kurulmustur. 
 
Öncelikli hedefi Esenlerde ve çevre ilçelerinde bu tip insana, çevreye, dogaya ve de ekonomiye külfet getiren yapilari tespit edip tekrar insan yararina, çevreye ve dogaya uygun sekilde en son teknoloji ve alt yapi tekniklerini kullanarak yeni yasam alanlari olusturmayi amaç etmektedir. ESINDER YAPI A.S. yerinde Kentsel Dönüsüm sürecini en kapsamli ve en titiz sekilde takip edip yapacagi projelerin mevzuata ve yönetmeliklere uygunlugunu tüm birimlerle istisare eder. 
 
Sosyal donatisi ve alt yapisiyla en modern ve çagdas yapilar yaparak Esenlerin ‘Yenileyen Yüzü’ olmak adina Esenleri bilen, Esenlerde yasayan müteahhitlerin kurdugu ESINDER YAPI A.S. genel ve yerel yönetimin destegi, vatandaslarimizin ilgisiyle Esenlerde Kentsel Dönüsümünün bir parçasi olmaktan gurur ve onur duymaktadir.
 
KALİTE POLİTİKASI

Çevre Politikamiz 
Öncelikle Esenler Ilçesinde yer alan; zamanla meydana gelen sosyal, fiziksel, ekonomik ve çevresel çöküntüler sonucunda kent dokulari zarar görmüs ve yasanabilir olmaktan uzaklasmis, depreme dayaniksiz yipranmis kent alanlarini temel planlama ilkeleri dogrultusunda kapsamli sekilde yeniden ele alarak yasanabilir hale dönüstürmek. 
 
Kalite Politikamiz 
Çagdas kentlesme sürecinin bir gerekliligi olan kentsel dönüsüm kavrami kapsaminda, sorunlu kentsel alanlari yeniden degerlendirme ve kente kazandirma ve bunu saglarken her bölgenin çevresel, sosyal, ekonomik, jeolojik, fiziksel kosullarini göz önünde bulundurarak alana özgü politika ve projeler gelistirmektedir.
 
VİZYON - MİSYON

Misyonumuz 
Arkasinda bulunan tek tek bireysel müteahhitlerin yillara yayilan güçlü sermaye ve deneyim birikimlerini modernizm, güven ve ileri teknoloji ile birlestirerek öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bagini eksiksiz kurarak, dogal yuva ihtiyacini saglam ve güvenilir bir zemine oturtmak ve ailelerin beklentilerine odaklanip gelecegin yapilarini tasarlayip hayata geçirmek. 
 
Vizyonumuz 
Modernlik için, konfordan ve kaliteden ödün vermeden bireyin dogalligiyla bagini koparmadan, mahalle kültürünü ve sicakligini ön planda tutarak, modernlik, mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmasini saglamak ve bu sayede ‘Istanbul’un yenileyen yüzü’ felsefemizi tüm Türkiye’ye örnek olusturacagimizi gözden kaçirmadan, çevreye duyarli yasam alanlari sunmak.
 
KURUMSAL HEDEF
ESINDER A.S. hedefi öncelikle ilçemize sonra ihtiyaç duyulan bölgelere vizyon ve örnek teskil edecek projeleriyle imza atmaktadir. Sehir genelini ilgilendiren çalismalarda da sorumluluk ve görev almak isteyen ESINDER A.S. bu sorumluluk çalismalarini sürdürmektedir. Sektöründe öncüleri arasinda olma çabasiyla örtüsen bu yaklasimiyla farkini ortaya koymaya çalisan ESINDER A.S. kentleri yasanabilir kilmak ve çok uzun bir varlik gibi canli tutmak için çalismaktadir. Bu dogrultuda çevresel ve hayati önceligi olan konulari degerlendiren ESINDER A.S. çalisma yaparken kendi vazgeçilmez degerlerini de korumaktadir.
 
Bu sehrin daha yasanabilir olmasinin önemini her türlü çabanin önünde tutmakta ve bunun sürdürülebilirligini gözetmektedir. Güncel veriler ve takip ettigi son teknoloji isignda bugünün kentlerini yarinlara tasimak için çalisan ESINDER A.S. bugün ISTANBUL'da , yarin ise tüm TÜRKIYE'yi kapsayan projeleri desteklemek adina çalismalarini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Tel: 0212 508 2727
Fax: 0212 508 3334
Email: info@esinderyapi.com.tr
Adres: Nine Hatun Mah. Inönü Cad. No:13 İstanbul / Esenler

Esinder Yapı Projeler Haritası

Esinder Yapı Projeleri

Esinder Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.