|   |  Eskişehir'de Sauna ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri

Eskişehir'de Sauna ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri

Eskişehir'de Sauna ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri

Eskişehir'de Sauna ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri


Sauna, geleneksel “Fin hamamı” olarak da geçer. İlk halk saunası 1936 Berlin Olimpiyatları'nda Finli sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne inşa edilmiştir. Diğer ülkelerden gelen sporcuların ilk defa Berlin'de kullandıkları bu sauna, sauna kültürünün dünyaya yayılmasında büyük önem taşımıştır. 

Sağlık açısından birçok faydası olan sauna ilerleyen zamanlarda keyif ve rahatlama amaçlı da kullanılmaya başlamıştır. Nitelikli konut projelerinin birçoğunda sauna (Fin Hamamı) ile beraber fitness da yer almaktadır.

Fitness, egzersize dayalı bir spordur. Sözcük anlamı "Sağlıklı ve formda olmak” tır. Formda kalmak isteyenlerin vazgeçilmez sporlarından biri olduğu için fitness salonları birçok yerde karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde aktif olarak fitness yapan ve sauna kullanan kişiler, öncelikle yorucu ama keyifli bir fitness'ın ardından sauna kullanımını tercih etmektedirler.


Yeni nesil konut projeleri içinden bize alternatifler sunanları ve bu projelerden satılık, kiralık ofis veya daireleri bulunanları liste olarak bir araya getirdik.

- Eskişehir'de sauna ve fitness imkanlarını sunan konut projeleri  “Eskişehir'de Sauna ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri” sayfasının üst tarafında listelenmiştir.

“Eskişehir'de Sauna ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

 


Eskişehir'de Sauna ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri Haritası

 • Ay Lounge
  Aydoğanlar inşaat

  Ay Lounge

  Eskişehir' in en değerli, elit ve yüksek prim yapan lokasyonunda... Şehrin tam merkezinde yeni nesil bir yaşam merkez...

 • Panorama Plus
  Halk GYO

  Panorama Plus

  HALK GYO’nun ilk konut projesi Panorama Plus Eskişehir’in yeni çekim merkezi Odunpazarı’nda yükselme...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.