|   |  ESN Esenler İnşaat Firması
ESN Esenler İnşaat

ESN Esenler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

ESN Esenler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, ESN Esenler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ESN Esenler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ESN Esenler İnşaat Hakkında

Kurumsal

ESN Esenler İnşaat 1998 yılında Elazğ’da kuruldu ve bugün Türkiye’nin çeşitli noktalarında inşaat faaliyetleri yürütmektedir.İnşaat sektöründe  faaliyet gösteren şirketimiz, güçlü finans yapısı ve kalite anlayışı ile hedeflerini sürekli büyütmekte ve geliştirmektedir.
 
ESN Esenler İnşaat, gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.
 
Vizyon

Vizyon çevreye saygılı olmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak güvenirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktı. Ayrıca çalıştığımız firmalara çözüm ortağı olabilmek temel amacımızdır.
 
Misyon
ESN Esenler İnşaat, ulusal ve uluslararası alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerinde oturtulmuş bir büyümeyi hedef almıştır
 
Taahhütlerimiz
 
Daima yeni ve verimli yönetim yaklaşımları ile sunduğumuz hizmetin ve koyduğumuz hedeflerin bir adım ilerisine taşımak,
 
Görev başındaki iş ortaklarımızı da kalite politikamızın da bir ortağı haline getirmek,
 
Güler yüzlü müşterileri işine bağlı çalışanlarla elde edileceğini biliyoruz . Bu yüzden çalışanlarımız bizim için önemlidir. Katkılarını daha da değerlendirmek adına sürekli eğitim ve geliştirmeyle dinamik yapımızı canlı tutmaktayı,
 
Genel bir bakış açısıyla kalite anlayışını sadece iş yerinde değil hayatın her alnına uygulamaya gayret etmek .

Tel: 0424 218 4070
Fax: 0424 218 4070
Email: info@esnesenlerinsaat.com
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Malatya Caddesi No:58 Hazardağlı Plaza Kat:5/508 Elazığ

ESN Esenler İnşaat Projeler Haritası

ESN Esenler İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.