|   |  Esta Construction Firması
Esta Construction

Esta Construction

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 10

Esta Construction, konut, ofis ve residence projeleri, Esta Construction hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Esta Construction ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Esta Construction Hakkında

ESTA Construction bugün, Engineering News Record (ENR) sıralamasında bir önceki yıla göre 15 basamak daha yükselerek, dünyanın en büyük 174. inşaat şirketidir. Sadece üst yapı çalışmaları esas alındığında da dünyanın önde gelen inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan ESTA, Rusya’da üç, Kazakistan ve Bahreyn’de birer ofisi ile 7 bin 500 kişiye istihdam sağlamaktadır. ESTA Construction, kurulduğu günden bugüne kadar yaklaşık 3 milyar dolarlık bir işi uluslararası paydaşları ve iş ortaklarıyla beklentilerin üzerinde bir memnuniyetle projelendirmiş ve teslim etmiştir.

Dünyanın en lüks ve teknolojik stadı Krasnodar Arena, Sochi kış olimpiyatları kapsamında yapımı gerçekleştirilen, en üst katında Avrupa ve Rusya’nın 1., Dünya’nın 3. en büyük yekpare cam çatısı altında 6.000 m²’lik devasa bir aquapark ve plaj barındırmasıyla dikkatleri üzerine çeken Gorkiy Gorod Alışveriş Merkezi, dünyanın en teknolojik ve ekolojik Central Park Projesi "Krasnodar Central Park" gibi onlarca eşsiz proje ile adından söz ettiren ESTA Construction Dünyanın en önemli mimarlık ofisleri ile çalışarak, mühendislik konusunda da yenilikçi ve zamanın önünde çözümlerle uluslararası bir itibar elde etmiştir.

Telefon: +7 495 665 4698
Fax: +7 495 665 4698
Email: info@estacons.com
Adres: Ugreshkaya Sokak, 2/91 115088 Moskova Rusya

Esta Construction Projeler Haritası

Esta Construction Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.