|   |   |  Eston Şehir Koru’da Yaz Fırsatı

Eston Şehir Koru’da Yaz Fırsatı

Bahçeşehir’in gerçek dokusuna uygun düşük yoğunluklu ve az katlı planıyla dikkat çeken Eston Şehir Koru’da yüzde 5 indirim, yüzde 5 peşinat ve 50 ay 0 faizle daire almak mümkün. Yaz fırsatının sunulduğu Eston Şehir Koru, yeşille kurduğu birebir ilişki ve eşsiz imkânlarıyla hayat enerjinizi artıracak.

 Eston Şehir Koru’da Yaz Fırsatı

Türkiye inşaat sektörünün köklü gruplarından, dünyanın en büyük 250 müteahhidi arasında yer alan Polatyol tarafından geliştirilen Eston Şehir Koru projesi, nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, sebze-meyve bahçeleri, göleti ve evcil hayvan parkı gibi eşsiz imkânlarıyla Bahçeşehir’in en gözde projesi olarak gösteriliyor.

Ağırlıklı olarak Villa, Katlı Villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam 1090 konut ve 31 ticari birimden meydana gelen Eston Şehir Koru, Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip Bahçeşehir’de konumlanıyor.

Koru Daireler’de yaz fırsatı

Eston Şehir Koru projesinde yaz fırsatlarıyla ev sahibi olmak çok cazip hale geldi. Koru Daireler’e yüzde 5 indirim, yüzde 5 peşinat ve 50 ay 0 faizle sahip olmak mümkün. 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanan projede 2+1’den 5,5+1’e kadar uzanan konut tiplerinin metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlıyor.

Koru Daireler bayramda da ziyaretçilerini bekliyor

Bayramda ev sahibi olmak isteyenler için Eston Şehir Koru’nun satış ofisi, bayramın üçüncü ve dördüncü günü açık olacak.  Eston Şehir Koru, bayramın üçüncü günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında, bayramın son günü ise 10.00 – 17.00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Şehrin içinde, karmaşadan uzak

Bahçeşehir’de; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan ana arterlerin kesiştiği noktada konumlanan Eston Şehir Koru, birçok AVM, hastane ve eğitim kurumuna birkaç dakika mesafede yer alıyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
Eston Şehir Koru Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor
  Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor

  Hafele Türkiye tarafından yayınlanan “Konutta Bölgelere Göre Kullanıcı Alışkanlıkları” araştırması, yedi farklı bölgede konut yatırımcılarının tercihlerini ve mevcut tüketici alışkanlarını ortaya koydu.

 • Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde.
  Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde.

  2019 yılı İstanbul’da son on yılın en düşük ofis kira ortalamalarının görüldüğü dönem oldu. Düşen fiyatlara rağmen Beşiktaş, Levent, Maslak hattını kapsayan Merkezi İş Alanındaki A sınıfı binalarda ofis boşluk oranı %32,7’ye ulaşarak son on yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

 • İnşaat Sektörünün Bu Yıldan Beklentisi Yükseldi
  İnşaat Sektörünün Bu Yıldan Beklentisi Yükseldi

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2020 Ocak Ayı Raporu’nu açıkladı. Rapora göre inşaat sektöründen beklenti, 20 ayın en üst seviyesine yükseldi. Ancak bu beklenti ocak ayında inşaat faaliyetlerine tam olarak yansımadı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.