|   |   |  Eston Şehir Koru’da Yaz Fırsatı

Eston Şehir Koru’da Yaz Fırsatı

Bahçeşehir’in gerçek dokusuna uygun düşük yoğunluklu ve az katlı planıyla dikkat çeken Eston Şehir Koru’da yüzde 5 indirim, yüzde 5 peşinat ve 50 ay 0 faizle daire almak mümkün. Yaz fırsatının sunulduğu Eston Şehir Koru, yeşille kurduğu birebir ilişki ve eşsiz imkânlarıyla hayat enerjinizi artıracak.

 Eston Şehir Koru’da Yaz Fırsatı

Türkiye inşaat sektörünün köklü gruplarından, dünyanın en büyük 250 müteahhidi arasında yer alan Polatyol tarafından geliştirilen Eston Şehir Koru projesi, nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, sebze-meyve bahçeleri, göleti ve evcil hayvan parkı gibi eşsiz imkânlarıyla Bahçeşehir’in en gözde projesi olarak gösteriliyor.

Ağırlıklı olarak Villa, Katlı Villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam 1090 konut ve 31 ticari birimden meydana gelen Eston Şehir Koru, Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip Bahçeşehir’de konumlanıyor.

Koru Daireler’de yaz fırsatı

Eston Şehir Koru projesinde yaz fırsatlarıyla ev sahibi olmak çok cazip hale geldi. Koru Daireler’e yüzde 5 indirim, yüzde 5 peşinat ve 50 ay 0 faizle sahip olmak mümkün. 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanan projede 2+1’den 5,5+1’e kadar uzanan konut tiplerinin metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlıyor.

Koru Daireler bayramda da ziyaretçilerini bekliyor

Bayramda ev sahibi olmak isteyenler için Eston Şehir Koru’nun satış ofisi, bayramın üçüncü ve dördüncü günü açık olacak.  Eston Şehir Koru, bayramın üçüncü günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında, bayramın son günü ise 10.00 – 17.00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Şehrin içinde, karmaşadan uzak

Bahçeşehir’de; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan ana arterlerin kesiştiği noktada konumlanan Eston Şehir Koru, birçok AVM, hastane ve eğitim kurumuna birkaç dakika mesafede yer alıyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
Eston Şehir Koru Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil
  İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil

  Konut edinme satışlardaki en önemli faktörlerden biri olduğunun altını her fırsatta dile getiriyoruz. Beklediğimiz ve dile getirdiğimiz gibi kamu bankalarının konut kredi faizlerinde indirime gitmesi, tetikte bekleyen talebi harekete geçirdi.

 • Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa
  Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa

  Değeri her geçen gün artan Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru, yeni kampanyasında 187 metrekareden başlayan 4+1 Koru Daireleri’nde sadece 59 bin TL peşinatla yatırım imkânı sunuyor. Koru Daireleri’nden 5 bin 300 TL taksitle ev almak mümkün.

 • Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…
  Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ağustos Ayı Raporu’nu açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.