|   |  Eston Yapı Firması
Eston Yapı

Eston Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 5

Eston Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Eston Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eston Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eston Yapı Hakkında

Eston, kurulduğu 1998 yılından beri; Geliştirdiği yönetim anlayışıyla, değişime odaklanan ve başarının sırrının değişimi yönetmekten geçtiğini bilen

 

Eston;

• Toplam Kalite Felsefesi’nin “katılımcı bir yönetim” anlayışı olduğunu, her bireyin verimini, yaratıcı yetenek ve becerisini öne çıkaramayan organizasyonların serbest ve sert rekabet ortamında başarılı olamayacağı bilinciyle; üretim ve pazarlama süreçlerinin bütününü ifade eden "sistem kalitesi" esas alınmıştır.

 

• Toplam Kalite Felsefesi’nden kopulması halinde, kurumsal sürekliliğin güvencesinden söz edilemez ve bu tür organizasyonlarda dağılmalar ve zafiyetler kaçınılamaz hale gelir. Bu nedenle de kalite kavramına, üretim sürecinin her aşamasında, tüm çalışanların kaliteden sorumlu olduğu yaklaşımıyla "biz" bilincinin yerleştirilmesine önem verilmekte ve bireyi birey yapan özelliklere öncelik tanınmaktadır. ISO 9001 kalite çalışmaları nicelik değişimi olarak görülmekte, bu çalışmalar yapılırken bile, yaşamın bütünlüğü ilkesi içinde bireylerin farklılıklarını, onların yaratıcılıklarını, ilke ve değerlerini hep ön planda tutmaya özen gösterilmektedir. Bu anlayış içerisinde, Eston’da 2002 yılında OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İş Sağlığı Yönetim Sistemi, 2003'te de, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi kurularak üç yönetim sistemi, her düzey ve alanda uygulanmaya başlanmıştır.

 

• "Müşteri" kavramını farklı algılayan bakış ile, sadece müşteri memnuniyeti değil; çalışanların ve tüm paydaşların mutluluğu da ön plana çıkarılmıştır.

 

• Temel çıkış noktası "kurumsal değerlere sahip çıkarak Avrupa Birliği Standartı’nda bir inşaat şirketi oluşturmak" şeklinde belirlenerek, "Sürekli Eğitim, Sürekli Değişim" sloganıyla iş yaşamının her alanı derslik olarak kullanılmakta,”müşteri odaklı” yönetim anlayışı “tam zamanında kaliteli üretim ve hizmet” olarak algılanmaktadır.

Tel: 0212 251 5188
Fax: 0212 251 5185
Email: info@eston.com
Adres: İstiklal Caddesi. No:142 Odakule Binası Kat:17 İstanbul / Beyoğlu

Eston Yapı Projeler Haritası

Eston Yapı Projeleri

Eston Yapı Haberleri

  • Eston Yapı 132 Milyon Dolara Satıldı
    Eston Yapı

    Eston Yapı 132 Milyon Dolara Satıldı

    Ortaklardan Polat Yol Yapı'nın şimdiye kadar hiçbir konut projesi geliştirmediği belirtildi. Esbank'ın eski sahibi Zeytinoğlu Grubu'nun borçlarını ödemekte zorlanması nedeniyle TMSF'nin 2009'da el koy...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.