|   |  Eta inşaat Firması
Eta inşaat

Eta inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 1

Eta inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Eta inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eta inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eta inşaat Hakkında

1988 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, İstanbul'un çeşitli semtlerinde birçok konut projeleri üretmiştir.Etiler,4.Levent,Şişli,Kağıthane ve Seyrantepe semtlerinde,bugüne kadar yüzlerce konut ve işyeri üreten firmamız, her zaman müşterilerinin memnuniyet ve güvenlerini en büyük kazanç olarak görmüştür.

Eta İnşaat Ltd. Şti. olarak hedefimiz; tecrübe ve sermayemizi kaliteli ve çağdaş yaşam alanları üretmekte kullanarak, güvenini kazandığımız müşterilerimize yenilerini katıp, sağlam adımlarla büyümektedir.

 

Kalite Anlayışımız;

Gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken ürün kalitesinin rekabet , verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimsiyerek,

Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Tel: 0212 294 2284
Fax: 0212 294 2285
Email: sezginpitraklitas@hotmail.com
Adres: Seyrantepe Mah.Cesur Sok. ETA Rida Apt. No:63 Giriş Kat (Polis Lojmanları Karşısı)  İstanbul 

Eta inşaat Projeler Haritası

Eta inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.