|   |  Etkin Şirketler Topluluğu Firması
Etkin Şirketler Topluluğu

Etkin Şirketler Topluluğu

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Etkin Şirketler Topluluğu, konut, ofis ve residence projeleri, Etkin Şirketler Topluluğu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Etkin Şirketler Topluluğu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Etkin Şirketler Topluluğu Hakkında

KURUMSAL
Bundan tam 94 yıl önce tüm dünyaya örnek olan bir ulusal bağımsızlık hareketini başardıktan sonra sıra ekonomik alandaki gelişme ve kalkınma hamlelerine gelmişti. Bu alanda da aynı kararlılıkla davranılmış ve cesur adımlar atılmıştı. Birçok yokluk ve yoksunluk içinde iken bile çok planlı ve ileri hamleler hedeflendi. Önemli ekonomik kararlar alındı ve ilkeli bir başlangıç yapıldı.
 
Bugün ise ülkemizin birçok alandaki olanakları o günlere nazaran çok fazladır. Her alanda artmış olan olanaklarımız aynı zamanda daha iyiye ve daha ileriye doğru atılması gereken adımlar için sorumluluklarımızı da arttırmıştır.
 
Bugün bu sorumluluğumuzun da bilincinde olarak ulusal ekonomimizin tüm temel gereksinmelerini öncelikle karşılayarak ve Cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak istikrar içinde büyüyen ve gelişen bir Türkiye hedefine odaklanmalıyız.
 
Ülkeye faydalı güçlü bir kurum olmak, öncelikle güçlü bir kurumsal kimlik oluşturmayı gerektirir. Güçlü bir kurumsal kimliğin temel şartı da işinizi temel doğrularınızla birlikte yürütmektir.
 
Öncelikle doğru olanı yapmak ve yaptığımızı da doğru yapmak zorundayız.
 
Bu düşünceye sahip disiplinli, çalışkan ve üretken bir ekip ile Hizmette Kalite ve Kalitede Süreklilik anlayışını yarattığınızda yolunuz doğru, ufkunuz açık, başınız dik demektir.
 
Bundan yirmi beş sene önce yaptığımız başlangıçla Etkin Şirketler Topluluğu'nun oluşmasına kadar geçen süre içinde diğer temel kavramların yanında Kalite ve Süreklilik kavramlarını hiç hatırımızdan çıkarmadık.
 
Çalışmalarımızda parolamız kalite, işareti ise süreklilik oldu. İş yaşantımıza hayatın daha kaliteli yaşanmasını sağlamaya yönelik hedefle başladık. Sonra temel üretim anlayışımız hariç değiştik ve geliştik. Bugün, beş sektörde verdiğimiz hizmetlerle Ülkemizin Muasır Medeniyet Seviyesinin Üstüne Çıkma hedefine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.
 
Sadece ürettiğimizle değil bu üretimi gerçekleştirirken sahip olduğumuz değerler ve üretim anlayışımızla da gurur duyuyoruz. Kalitede sürekliliği sağlayabilmenin ve geleceğe bazı değerleri taşıyabilmenin temel şartının bu olduğuna inanıyoruz.
 
Etkin Şirketler Topluluğu özelinde ve ülke genelinde yapılacak çok işimizin olduğunu düşünüyoruz. Daha uzun bir dönem zaman kaybına, plansızlığa ve ilkesizliğe tahammül etme lüksümüzün olmadığı dönemlerden geçeceğiz.
 
 
Buna hazır olduğumuza yürekten inanıyor, Etkin Şirketler Topluluğu'nun ortak başarısında imzası olan tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyorum. 

Tel: 0212 274 9863
Fax: 0212 347 1811
Email: info@etkin.biz.tr
Adres: Haberler Sk. No:4 34394 Esentepe İstanbul / Şişli

Etkin Şirketler Topluluğu Projeler Haritası

Etkin Şirketler Topluluğu Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.