|   |  Ets Tur Firması
Ets Tur

Ets Tur

 • Kuruluş Tarihi : 1991

 • Proje Sayısı : 6

Ets Tur, konut, ofis ve residence projeleri, Ets Tur hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ets Tur ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ets Tur Hakkında

Kuruluş Yılı:1991
Genel Müdürlük:İstanbul, Türkiye

Etstur'un 1991 yılında Mehmet ve Murat Ersoy tarafından kurulması Türk turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.

Türkiye'deki organize seyahat sektörünün %56'lik pazar payına sahip kuruluş, yurt içinde 130'u tek yetkili olmak üzere 1.000'i aşkın otel pazarlamaktadır. Türkiye'de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten marka, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapmaktadır. Başta Didimtur ile kişiye özel ve lüks kategorideki seyahat programları hazırlayan Jetset olmak üzere Ucuzabilet.com, Otelpuan.com, ekotatil.com, istebenimtatilim.com web siteleri ile de tüketiciye ulaşmaktadır.

 
Etstur'un İlkleri
 
 1. 2002 Türkiye'de erken rezervasyon sistemini uygulayan ilk turizm şirketi.
 2. 2003 Seyahat sonrası, müşteri memnuniyetini ölçen ilk turizm şirketi.
 3. 2003 Turizm sektöründe online rezervasyon sistemini Türkiye'de uygulayan ilk şirket.
 4. 2004 Hava yolu-otel-tur operatörü seyahat hizmetleri zinciri ile Türkiye'de ilk.
 5. 2006 Kendi müşterilerini "Gölge Müşteri Programı" ile tesis incelemelerine gönderen ve sonuçlarını değerlendiren tek turizm şirketi.
 6. 2006 Türkiye'de Acente Performans Sistemi'ni oluşturan ve seyahat acentelerini performanslarına göre denetleyen ilk turizm şirketi.
 7. 2006 Engelli misafirlere ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren tek tur operatörü firma.
 8. 2008 Bağımsız denetim firmalarıyla otel denetimi yapan tek firma.
 9. 2010 Erken rezervasyon iptal sigortası ile Türkiye'de yine bir ilke imza attı.
 
Kalite Politikamız
 

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Etstur'da son beş yıldır "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. 2010 yılında Etstur ile tatile giden 200 bine yakın misafire ulaşılarak memnuniyet oranı % 98'lere ulaştırılmıştır. 

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Etstur'da çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

 
Vizyonumuz
 

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

 
Misyonumuz
 

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

 
Ödüllerimiz
 
 1. 2010 yılında, üçüncü kez, "Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü"nü kazandı.
 2. Capital Dergisi tarafından düzenlenen araştırma ile 2010 yılında "Türkiye'nin En Beğenilen Turizm Şirketi" ödülüne değer bulundu.
 3. 2010, 2011 ve 2013 yıllarında uluslararası bir değerlendirme kurumu olan "S Kalite Ödülü"ne layık görüldü.
 4. 2010 yılında Antalya Belediyesi tarafından verilen "Tourism Star Ödülü"nü aldı.
 5. 2012 ve 2013 yıllarında Voyager Dergisi'nin okuyucuları arasında yaptığı anketle "Yılın En İyi Rehber Hizmetleri" ödüllerini 2 yıl üst üste aldı.
 6. Etstur, Türk turizmini en iyi yönetenlerin ödüllendirildiği 'Quality Management Awards 2014'te; "En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü" ve "Turizm Yatırımcıları Kalite Yönetimi" ödüllerini kazanırken, Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy da turizme katkılarından dolayı ödüle layık görüldü.

Tel: 0216 542 9999
Fax: 0216 349 8640
Email: info@etstur.com
Adres: Etstur Genel Müdürlük  Bağdat Cad. 55 34725  Kızıltoprak İstanbul / Kadiköy

Ets Tur Projeler Haritası

Ets Tur Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.