|   |  Eva Gayrimenkul Değerleme Firması
Eva Gayrimenkul Değerleme

Eva Gayrimenkul Değerleme

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 0

Eva Gayrimenkul Değerleme, konut, ofis ve residence projeleri, Eva Gayrimenkul Değerleme hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eva Gayrimenkul Değerleme ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eva Gayrimenkul Değerleme Hakkında

Eva Hakkında
EVA

GAYRİMENKUL DEĞERLEMEDE "GERÇEK PROFESYONELLİK"

Gayrimenkul sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz. Ayrıca, makine ve ekipman konusundaki değerleme ihtiyaçlarınızı sektörde uzun yıllardır tecrübesi olan uzman mühendis çalışanlarımızla sağlamaktayız. Bizimle çalışmayı tercih etmeniz durumunda, gayrimenkul sektöründeki uzun yıllardan gelen tecrübemizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Çalışmalarımız IVSC (Uluslararası Değerleme Standartları)’ye uygun olarak yapılmakta olup, müşterilerimizin bilgilerini gizlilik prensibi çerçevesinde korumak en önemli etik kurallarımızdandır. Hazırladığımız raporlar, müşterilerimizin yazılı onayı olmaksızın hiçbir kurum ve kuruluşla paylaşılmaz.

Gayrimenkul sektörü ile ilgili tüm sorularınız, danışmak istediğiniz konular ve gayrimenkul değerlemede “gerçek profesyonellikle” tanışmak için lütfen bizi arayınız.

Şirketimizin İsmi Nereden Geliyor?

EVA, Earned Value Analysis ve Economic Value Added tekniklerinin kısa adıdır. Ayrıca “değerlendirme” anlamına gelen ingilizce “evaluation” kelimesinin kısaltılmış halidir.           

Economic Value Added (EVA): Ekonomik Katma Değer anlamına gelmektedir. Bu teknik Stern Steward &Co tarafından finansal   hayata kazandırılmış tescilli bir yaklaşımdır. Bu yaklaşımın temel felsefesi işletme sahipleri açısında yaratılan değerin doğru bir  şekilde ölçülmesi ve maksimize edilmesidir.

Evaluation:  Değerlendirme, bir proje hakkında karar verebilmek için toplanan bilgilerin kontrol edilerek kullanılmasıdır.  Aynı zamanda, bu bilgilerin değişimlerinin ve gelişimlerinin izlenerek kullanılmasıdır. Değerlendirme, herkesçe kabul edilmiş sorulara cevap vermeyi ve özel durumlar karşısında karar vermeyi amaçlar. Diğer araştırmalar gibi, iyi bir değerlendirme için, veriler sistematik olarak toplanıp incelenmeli ve yorumu dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Herhangi bir şeyin değerini takdir etmek ve sonrasında harekete geçmek değerlendirmenin ayırt edici bir özelliğidir. Değerlendirme çalışmaları sırasında, ortaya çıkan sonuçların kullanılması amaçlanmaktadır.  

Earned Value Analysis (EVA): Kazanılmış Değer Analizi anlamına gelmektedir. Standart bir işletme ölçümleme metodu olarak bu yöntem; bir projenin  gelişim sürecinde planlananla gerçekleşen arasındaki farkın;  projenin tahmini bitiş tarihini ve bitiş maliyetini öngörerek, proje getirisi açısından analiz edilmesidir.

 

Yöneticilerimiz


Cansel Şirin Yazıcı
Genel Müdür, FRICS

1971 yılı doğumlu Yazıcı, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde yapmış ardından da Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sermaye Piyasaları ve Borsa Bölümünde yüksek lisansını bitirmiştir.

Yazıcı uzun yıllar boyunca yabancı gayrimenkul şirketlerinde çalışmış, daha sonra Değerleme sektörünün Türkiye’de yasalaşması ile kariyerine bu sektörde devam etmiştir. Yazıcı 2008 senesinde EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık AŞ adı ile kendi işini kurmuştur.  EVA bugün,  gayrimenkul değerleme ve danışmanlık, fizibilite çalışmaları ve pazar araştırmaları konusunda Türkiye’nin en önde gelen itibarlı şirketlerinden biridir.

Yazıcı, Eva’nın Yönetici Ortağı ve Genel Müdürüdür. Kendisinin Türkiye’de Gayrimenkul Yatırımları, geliştirme, danışmanlık ve değerleme alanında 23 yıllık iş tecrübesi bulunmaktadır. Yazıcı, ülkemizin ilk Sermaye Piyasası Kurulu Değerleme Lisanslı Uzmanlarından olup, aynı zamanda uluslararası bir mesleki unvan olan FRICS unvanına sahiptir.

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ilk Yönetim Kurulunda görev almış olan YAZICI, sektörün lider kurumlarından Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER)’ in de Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır.

Yazıcı değişik kurum ve kuruluşlarda, üniversitelerde gayrimenkul, gayrimenkul değerleme ve proje değerleme üzerine çeşitli dersler vermekte,  değişik basın yayın organlarında ve platformlarda Değerleme ve Gayrimenkul üzerine yazılar yazmaktadır. Gayrimenkul sektörü ile ilgili yayınlanmış bir kitabı da bulunmaktadır.


Özdil Şahin
Genel Müdür Yardımcısı, Proje Değerleme ve Danışmanlık, MRICS

Özdil Şahin, Eva Gayrimenkul Değerleme şirketinde Proje Değerleme ve Danışmanlık Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. EVA’nın kuruluşundan bu yana şirketin yönetim kadrosunda yer almaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden lisans ve yüksek lisans derecesi bulunmaktadır.

Şehir Planlama, gayrimenkul/proje değerleme ve danışmanlık konularında toplam 16 yıllık bir iş tecrübesine sahiptir.

2000 senesinde Alp Mimarlar’da başladığı çalışma hayatına 2001 senesinde PLARD Şehir Planlama, Araştırma ve Danışmanlık şirketinde devam etmiştir.

2005-2008 döneminde TSKB Gayrimenkul Değerleme’de görev almış; proje değerleme, proje fizibiliteleri ve nitelikli gayrimenkul değerleme çalışmalarının yürütüldüğü Özel Projeler Departmanı’nda Yöneticilik görevini üstlenmiştir.

Şahin, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) lisanslı değerleme uzmanıdır. Değerleme Uzmanları Birliği  (TDUB) üyesidir.  Ayrıca kendisi değerleme alanında uluslararası önemli bir yetki lisansı olan MRICS unvanına da sahiptir.

Şahin‘in basılmış İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce Gayrimenkul Terimleri Sözlüğü bulunmaktadır. 


Zuhal Balsarı
Genel Müdür Yardımcısı , İş Geliştirme

Zuhal Balsarı, EVA Gayrimenkul şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

SPK Lisanslı Değerleme Uzmanı olup Gayrimenkul ve Proje Değerleme, Ekip Yönetimi, Değerleme Konusunda uzun yıllardır sektörde çalışmaktadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Lisans programından mezundur.

17 yıllık Gayrimenkul Sektörü tecrübesi bulunmaktadır Sektörde çalışılan süre içinde yer seçimi, değerleme, proje analizleri, değerlendirme ve şerefiyelendirme çalışmaları, piyasa etütleri ve halka arz değerleme işlemlerinde çalışmıştır.

1999 yılında Turyap Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de başladığı çalışma hayatına 2003 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Yönetici olarak devam etmiştir. TSKB’de çalıştığı süre boyunca birçok yatırım projesi, halka arz, özelleştirme kapsamında gayrimenkul değerleme ve geliştirme çalışmalarında görev almıştır. 2008 yılında Standard Ünlü Menkul Değerler A.Ş. ‘de Müdür olarak görev almıştır. 2011 yılı itibariyle EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ‘de çalışmaya başlamıştır. Halen görevini devam ettirmektedir

2004 yılında Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen lisansı alarak Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olmuştur. Değerleme Uzmanları Birliği  (TDUB) üyesidir. 

Gayrimenkul sektörü konusunda birçok köşe yazısı ve  makalesi bulunan Zuhal Balsarı Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Varlık Değerleme programında, DUD, Lidebir, mühendislik odaları, banka  gibi bir çok kurum ve  kuruluşta değerleme ve gayrimenkul üzerine eğitimler vermiştir.


Özhan Yurtseven
Genel Müdür Yardımcısı, Teknik Departman

Özhan Yurtseven, EVA Gayrimenkul şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

SPK Lisanslı Değerleme Uzmanı olup, İnşaat İzleme, Hakediş Kontrol, Satınalma Denetimi Hizmeti, Ekip Yönetimi ve Değerleme konusunda uzun yıllardır sektörde çalışmaktadır.

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans programından mezundur.

15 yıllık Gayrimenkul Sektörü tecrübesi bulunmaktadır Sektörde çalışılan süre içinde yer seçimi, değerleme, proje analizleri, değerlendirme ve şerefiyelendirme çalışmaları, piyasa etütleri ve halka arz değerleme işlemlerinde çalışmıştır.

2000 yılında Haldız İnşaat’’da başladığı çalışma hayatına 2005 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Yönetici olarak devam etmiştir. TSKB’de çalıştığı süre boyunca birçok yatırım projesi, halka arz, özelleştirme kapsamında gayrimenkul değerleme ve geliştirme çalışmalarında görev almıştır. 2008 yılı itibariyle EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.‘de çalışmaya başlamıştır. Halen görevini devam ettirmektedir.

2004 yılında Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen lisansı alarak Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olmuştur. Değerleme Uzmanları Birliği  (TDUB) üyesidir. 

Özhan Yurtseven, Gayrimenkul sektörü konusunda birçok köşe yazısı ve  makalesi bulunmaktadır. 


Şebnem Hasdedeoğlu
Kıdemli Müdür, Eva Plus Bankalar Departmanı

Şebnem Hasdedeoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü lisans programını tamamlamış İstanbul Teknik Üniversitesi, Bölge Planlama yüksek lisans programına devam etmektedir.

Farklı şirketlerde ve Devlet kurumlarında profesyonel olarak 14 yıllık deneyimi mevcuttur. (İş yaşamı boyunca çalışılan şirketler ve Devlet Kurumları: Jens Prüm Architect, KKTC Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığına bağlı Turizm Planlama Dairesi ve İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığına bağlı Şehir Planlama Dairesi, Aktif Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık AŞ.)

2012 yılında dahil olduğu EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş.’de bankalar departmanında “Kıdemli Müdür” olarak proje değerleme ve gayrimenkul değerleme konularında bankalara, leasing firmalarına ve çeşitli özel şirketlere hizmet vermektedir.

Türkiye Sermaye Piyasaları Kurulu’ndan Gayrimenkul Değerleme Lisansı’nı almaya hak kazanan Hasdedeoğlu, TDUB (Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği) üyesidir.

Türkiye ve KKTC’de gayrimenkul, yönetim, şehir planlama ve mimarlıkla ilgili çeşitli seminerlere katılmıştır. EVA PLUS Bankalar Departmanında Genel Müdür Yardımcısı Zuhal Balsarı ile birlikte çalışmaktadır.


Erdem Akyol
Kıdemli Müdür, Proje Değerleme ve Danışmanlık

Erdem AKYOL, gayrimenkul sektöründe çok sayıda gayrimenkul ve gayrimenkul projesinin değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında rol almış olup, yaklaşık 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir. 2008 yılında dahil olduğu EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş. Proje Değerleme ve Danışmanlık Departmanı’nda “Kıdemli Müdür” olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü lisans programını tamamlamış olan Erdem Akyol’un, aynı zamanda Türkiye Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı bulunmaktadır.  TDUB (Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği) üyesidir. Maltepe Üniversitesi, İşletme Yüksek Lisans (MBA) programına devam etmektedir.


Natali V. Dergazaroğlu
Müdür, Proje Değerleme ve Danışmanlık

Natali V. Dergazaroğlu, gayrimenkul sektöründe çok sayıda gayrimenkul ve gayrimenkul projesinin değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında rol almış olup, yaklaşık 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir. 2005 yılında La Madera Turizm Yatırım Danışmanlığı ile başladığı çalışma hayatına, 2006-2008 yılları arasında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve 2008-2010 yılları arasında TGD Değerleme A.Ş.’de lisanslı değerleme uzmanı olarak devam etmiş; son olarak 2010-2011 yılları arasında İdeal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de Genel Koordinatör ve İstanbul Bölge Müdürü olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 2012 yılında dahil olduğu EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş. Proje Değerleme ve Danışmanlık Departmanı’nda “Müdür” olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü lisans programını tamamlamış olan Dergazaroğlu’nun, aynı zamanda Türkiye Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı bulunmaktadır.  TDUB (Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği) üyesidir.


Şeyma Şehirli
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü

Şeyma Şehirli, şirketimizde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini yürütmekte olup, Türk gayrimenkul piyasasında özellikle değerleme, danışmanlık, iş geliştirme ve arazi geliştirme alanlarında yaklaşık 7 yıllık bir iş tecrübesine sahiptir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunu olan Şehirli, 2009-2010 yılları arasında Çınar Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, 2010-2013 yılları arasında Eva Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Lisanslı Değerleme Uzmanı ve  Yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2014-2015 yılları arasında Sur Yapı Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketinde İş Geliştirme ve Arazi Geliştirme Departmanında görev almış olup 2016 yılında Eva Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ailesine tekrar katılmıştır. Şeyma Şehirli Sermaye Piyasası Kurulu’nun vermiş olduğu Gayrimenkul Değerleme Lisansı’na sahip olup aynı zamanda TDUB üyesidir. İyi derecede ingilizce bilmektedir.


Filiz Akkaya
İzmir Bölge Müdürü, Eva Plus Bankalar Departmanı

Filiz Akkaya, EVA PLUS Değerleme Departman’ında “ Bölge Müdürü” olup, İnşaat Mühendisi ve Gayrimenkul Değerleme Uzmani olarak 12 yılı aşkın  iş tecrübesine sahiptir.

Akkaya, Lisansını Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde yapmış ardından da Mühendislik Fakültesi Mekanik Anabilim dalında Yüksek Lisansını bitirmiştir.

İnşaat Mühendisi olarak Denizli Yapı Denetim Şirketinde 2 yıl görev alan Akkaya, ardından Türk gayrimenkul piyasasında gayrimenkul ve gayrimenkul projesinin geliştirme, yer seçimi, değerleme ve fizibilite konularında 10 yılı aşkın süredir çalışmaktadır. 2004-2006 yıllarında Denizli Yapı Denetim AŞ. de Kontrol Mühendisi olarak, 2006-2008 döneminde TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’ de Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak görev almıştır. 2008-2011 yılları boyunca Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de İzmir Şube Müdürü olarak görev yapmıştır.  2011 yılında Eva Gayrimenkul Değerleme AŞ. de “Bölge Müdürü” olarak göreve başlayan Filiz Akkaya Sermaye Piyasası Kurulu Lisanslı Değerleme Uzmanı’dır. TDUB (Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği) ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası üyesidir.


Zeynel Akkaya
Ankara Bölge Müdürü, Eva Plus Bankalar Departmanı

Zeynel AKKAYA, 1968 Ankara doğumlu olup, Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği Lisans programından mezundur. SPK Lisanslı Değerleme Uzmanı olup gayrimenkul, proje değerleme, geliştirme ve değerleme konusunda 11 yıldır sektörde çalışmaktadır. Sektörde çalışılan süre içinde her çeşit gayrimenkul için değerleme raporu hazırlamış,  alışveriş merkezi, konut, residence, otel, ofis gibi çeşitli gayrimenkulleri geliştirmeye yönelik değerleme ve fizibilite çalışmalarında bulunmuş ve grup gayrimenkul değerleme çalışmalarında koordinatör olarak görev yapmıştır.

1991 yılında Ece San Grubunda  başladığı çalışma hayatına, 1995 yılında Seçilmiş Harita İnşaat Ltd. Şti. firmasında devam etmiştir. Bu süre zarfında alt yapı inşaatı, tatil köyü inşaatları, baraj ve sulama göleti inşaatlarında çalışmış, bir çok beldenin hali hazır harita yapımında, kamulaştırma çalışmaları, imar uygulamaları ve kadastro çalışmalarında harita mühendisi olarak görevde bulunmuştur. 2006 yılından itibaren ise TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Ankara Şubesinde değerleme uzmanı ve daha sonra yönetici olarak görev yapmıştır. 2011 ile 2013 yılları arasında Kalme Kurumsal Değerleme A.Ş. bünyesinde koordinatör olarak görev yapmış olup 2013 yılı itibariyle EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ‘de Ankara Şube Müdür olarak çalışmaya başlamıştır. Halen görevini devam ettirmektedir.

2009 yılında Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen lisansı alarak Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olmuştur. Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası ve Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) üyesidir. Gayrimenkul sektörü konusunda yasında yayınlanmış çeşitli yazıları bulunmaktadır. 


Cem Onursal
Eğitim ve kalite Güvence Müdürü, MRICS

K. Cem Onursal, şirketimizde Eğitim ve Kalite Güvence Müdürü olup, toplam 21 yıllık iş tecrübesine sahiptir. İnşaat ve yapı fiziği konularında iş tecrübesi yaklaşık 9 yıl olup, Türk Gayrimenkul Piyasasında özellikle inşaat, değerleme, fizibilite konularında ise 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir. 2007 – 2015 yılları arasında Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür görevlerini üstlenmiştir. K. Cem Onursal Sermaye Piyasası Kurulu lisanslı değerleme uzmanıdır. Onursal aynı zamanda Royal Institute of Chartered Surveyors ünvanı olan MRICS ünvanına sahiptir.


Levent Üzümcüoğlu
Müdür, Kentsel Dönüşüm

Levent Üzümcüoğlu,  gayrimenkul yatırımı, gayrimenkul geliştirme, proje geliştirme, değerleme ve danışmanlık konusunda ülkemizin önde gelen yerli ve yabancı firmalarında 23 yıldan uzun süredir çalışmaktadır. Üzümcüoğlu, 1968 İstanbul doğumlu olup, lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde yapmıştır.

Üzümcüoğlu, sırasıyla Yapı Üretim Organizasyon A.Ş., Metro Cash&Carry Türkiye, Altınbaş Holding, Özak GYO, Eroğlu Yapı firmalarında çeşitli görevler almıştır.

2015 senesinden bu yana  EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık’da Kentsel Dönüşüm Müdürü olarak görevini devam ettirmektedir.

 

Politikalarımız

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin gayrimenkul değerleme ve danışmanlık konularındaki tüm ihtiyaçlarına, uluslararası profesyonel ve etik standartlarda, bağımsız, tarafsız, güvenilir, hızlı ve kaliteli cevap veren "Çözüm Ortağı" olmak.
Her aşamada uluslararası standartları sağlamak, gelişim ve başarıda sürekliliği yakalamak
En kısa sürede bağımsız-tarafsız ve en doğru, güvenilir, kaliteli değerleme hizmetini vermek, verimli ve karlı çalışmak
Çalışanların eğitimine ve kişisel gelişimine sürekli katkıdas bulunarak hizmet kalitesini ve çalışan memnuniyetini arttırmak
Firma faaliyetlerinin kalitesinin sürekliliğinin iyileştirilmesini taahhüt etmek

 

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanlar arasında ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasal veya başka bir görüş, ulusal veya sosyal köken, mülkiyet, doğuş veya herhangi başka bir ayrım gözetilemez. Bütün çalışanlar haklar bakımından eşittir.
Çalışanlar arasında ve değerleme çalışmaları sırasında kimse hakkında, uyruğunda bulunduğu devlet veya ülkenin siyasal, hukuksal veya uluslararası statüsü bakımından hiçbir ayrım gözetilmeyecektir. 
Kendisine bir suç yüklenen herkes, savunması için gerekli şans tanınacaktır.
Kimsenin özel yaşamına müdahele edilemez.
Tüm çalışanların düşünce, vicdan ve din özgürlüğüne hakkı vardır. Bu hak öğrenim, uygulama, ibadet ve dinsel törenlerle açığa vurma özgürlüğünü içerir. 
Herkesin düşünce ve anlatım özgürlüğüne hakkı vardır. Ancak şirket bilgileri gizlidir, üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.
Hiç kimse bir derneğe girmeye zorlanamaz. 
Herkesin dinlenmeye, eğlenmeye ve belirli dönemlerde ücretli izne çıkmaya hakkı vardır. 
Şirket çalışanlarından yeni anne olanların gerekli yasal izinlerini kullanma hakkı vardır. Şirket, çalışanlarına bu konuda gerekli desteği ve ilave toleransları elinden geldiğince gösterecektir.
Çalışanların ekip arkadaşlarına saygılı olmak ve destek olmak ödevleri vardır. 
Şirketin çalışanlarına güvenli ve huzurlu bir çalışması ortamı sunma görevi vardır.

Telefon: 0216 665 3636
Fax: 0216 361 5765
Email: mail@evagyd.com
Adres: Bostancı E-5 Kavşağı, Tariki Has sokak, Tavukçuoğlu İş Merkezi No:2 K:5-6-7-8 34742 Bostancı / Kadıköy / İstanbul

Eva Gayrimenkul Değerleme Projeler Haritası

Eva Gayrimenkul Değerleme Projeleri

Eva Gayrimenkul Değerleme Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.